فصل سرما دارد از راه می رسد و این بدین معناست که اگر به فکر ورزش هستید، داشتن لباس مناسب در این فصل، ضروری است. خوشبختانه، با ورود تکنولوژی به صنعت نساجی، روزهای سرد زمستان را می توان به گرمی سپری کرد. لباس های حرارتی آماده پوشیدن اند. این لباس ها به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از نیروی حرکت شما به کار می افتند و گرما را برای شما فراهم می کنند. آن دسته از این لباس ها که با باتری کار می کنند برای موارد استفاده معمولی طراحی شده است.

 

Warm & Safe(گرم و مطمئن)، نسل چهارم آستر شلواری مردانه

When body warmth alone wont cut the cold these electric clothes crank up the heat 3

 

آسترهای شلوار مردانه نسل چهارم گرم و مطمئن، مانند فتیله های رطوبتی لانگ جانز، گرما ایجاد می کنند. برخلاف لانگ جانز که باعث می شود که شما شبیه به یک گاوچران تازه از خواب بیدار شده ی متعجب به نظر بیایید، این تویه شلوارها که از پلی استر میکروفیبر و تافته نایلون که برای گرم کردن ساخته شده اند، بسیار مناسب تر به نظر می رسند. پوشش آنتی باکتریال، باعث می شود تا در فواصل بین شست وشوها، بوی بد ایجاد نشود. کابل های این آسترها در زمان عدم استفاده از آن ها در یک جیب زیپ دار کناری جمع می شوند و پانلی در جلوی آن قرار گرفته است تا از ورود باد به پاهای شما را در زمان حرکت جلوگیری کند.

 

آستر شلواری Warm & Safe ، انتخاب مناسب و معقولی است که شامل 12V لایه پوششی برای ورزش خارج منزل و 7V لایه پایه برای استفاده روزمره است. راحت ترین ویژگی این آستر آن است که تمامی قسمت ها به هم وصل می شوند؛ آستر شلوار و دستکش به آستر ژاکت وصل می شوند. بسیاری از لباس های گرم و مطمئن و لوازم جانبی، سازگار و قابل اتصال هستند. همچنین آن ها با لباس های Gerbing و Harley-Davidson کار می کنند بنابراین شما می توانید از حرکت خود جهت تامین نیرو بهره ببرید.

 

دست کش باتری خور CozyWinters WarmGear

 

When body warmth alone wont cut the cold these electric clothes crank up the heat 2

 

CozyWinters ، تمام آن چیزی را که شما از یک دستکش برای گرم کردن می خواهید، دارا است. بسیاری از دستکش های گرم کن موجود، آنقدر بزرگ هستند که وقتی آن ها را به دست می کنید احساس می کنید که دستکش های بوکس به دست کرده اید. دستکش های CozyWinters به اندازه کافی باریک هستند تا نرمال و طبیعی به نظر برسند؛ کف این دستکش ها از جیر مصنوعی ساخته شده است تا بتوانید راحت تر اجسام را در دست تان بگیرید و همچنین دارای دو باتری لیتیومی هستند. این دستکش، قابلیت نگه داری گرما تا 8 ساعت را دارا می باشد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )