اولین اسمارتفون اندرویدی عرضه شده بوسیله بلک بری، درآینده بسیار نزدیک رونمایی خواهد شد. اگر این اسمارتفون فروش مورد انتظار را نداشته باشد، می تواند آخرین گوشی این کمپانی کانادایی باشد.

 

قبلا گفتیم که بلک بری هم اکنون هم پیش ثبت نام فروش این گوشی را آغاز کرده است و کسانی که می خواهند جزو اولین نفراتی باشند که این اسمارتفون را امتحان کنند می توانند به سایت مربوطه مراجعه کنند.


اما چه چیزی این گوشی را از دیگر دستگاه های اندروید موجود در بازار متمایز می سازد؟ بلک بری سعی دارد برخی از تغییراتی را که در ظرفیت های اندروید ایجاد کرده ، به ما نشان دهد.
بر طبق گفته های مسئولان این شرکت کانادایی، مهندسان ساخت این گوشی " عملیات گسترده ای برای تغییر و تقویت حریم خصوصی و ظرفیت های امنیتی اندروید" صورت داده اند.


علاوه بر این، بلک بری می گوید که لاگین تصویری انحصاری خود را به این گوشی اندروید اضافه کرده که می توان آن را ترکیب بسیار خوبی از قدرت حفاظت و راحتی استفاده در عرصه اسمارتفون ها دانست. 

 

این کمپانی همچنین اعلام کرده که گوشی Priv از محدوده گسترده ای از اپلیکیشن های مربوط به کاربران تجاری از جمله برنامه WatchDox مخصوص به اشتراگ گذاری خصوصی فایل، برنامه BBM مخصوص برقراری ویدئو کنفرانس های خصوصی، و برنامهSecuSUITE مربوط به برقراری تماس های صوتی خصوصی پشتیبانی می کند. این کمپانی می گوید این اپلیکیشن ها راهی برای درز اطلاعات ندارند و از رمز نگاری انحصاری بلک بری برای محرمانه نگه داشتن اطلاعات استفاده می کنند.


بلک بری همچنین اضافه می کند که سیستم نظارتی به اندروید اضافه کرده که از بازخورد کابران استفاده کرده و اپلیکیشن هایی که منابع امنیتی گوشی را استفاده می کنند، کنترل می کند. بلک بری قول داده جزئیات بیشتری در مورد امنیت سیستم اندرویدش برای مشتریان اعلام کند.

 

تهیه و گرد آوری:دپارتمان تولید محتوای نت شهر

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قیمت گوشی های آیفون در بازار | رنج قیمتی گوشی های آیفون
قیمت گوشی های آیفون در بازار | رنج قیمتی گوشی های آیفون
بررسی قیمت گوشی های شیائومی در بازار ایران | قیمت گوشی  شیائومی در ایران
بررسی قیمت گوشی های شیائومی در بازار ایران | قیمت گوشی شیائومی در ایران
گران ترین موبایل در بازار ایران | مشخصات گرانقیمت ترین گوشی های موجود در ایران
گران ترین موبایل در بازار ایران | مشخصات گرانقیمت ترین گوشی های موجود در ایران
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )