در اواخر سال 2015 هستیم و دیگر این سؤال مطرح نیست که آیا مارتی مک فلای (شخصیت فیلم بازگشت به آینده) صاحب هاوربرد (Hoverboard) خواهد بود یا نه، بلکه سؤال این است که او کدام هاوربرد را انتخاب خواهد کرد!

TONY HAWK HELPED TO DESIGN THE HENDO 2.0 HOVERBOARD 4اگر مارتی مک فلای نسبت به برند های مختلف شناخت داشته باشد، احتمالاً با دیدن هاوربرد هندو 2.0 (Hendo) جدید تحت تأثیر قرار می گیرد. یک تخته شناور جادویی با طراحی جدید که از طراحی اسکیت برد افسانه ای تونی هاوک (Tony Hawk) الهام گرفته است.

TONY HAWK HELPED TO DESIGN THE HENDO 2.0 HOVERBOARD 1حقیقت آن است که مک فلای محدود به انتخاب یک گزینه نیست. در واقع هاوربرد های مختلفی تا کنون تولید شده است. از جمله آن ها هاوربرد hands-free Segway-style (که نه تخته است و نه در هوا شناور می شود!) می باشد.

TONY HAWK HELPED TO DESIGN THE HENDO 2.0 HOVERBOARD 2 همچنین هاوربرد مغناطیسی لکسوس (Lexus) نیز موجود است که تنها در یک پارک اسکیت ویژه قادر به پرواز است! به علاوه اوایل امسال نیز یک هاوربرد خانگی توانست رکورد طی مسافت با هاوربرد را با عبور از روی یک دریاچه در کانادا بشکند.

TONY HAWK HELPED TO DESIGN THE HENDO 2.0 HOVERBOARD 6همانند محصول لکسوس یا هاوربرد خانگی درست شده، هندو 2.0 نیز اساساً با مغناطیس کار می کند. سال پیش اولین نسخه این تیم سازنده توانستند در کیک استارتر (Kickstarter) نیم میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده و این یک هاوربرد را طراحی کنند. هر چند اشکالاتی نیز به آن وارد است! اول آن که این برد نیاز به داشتن یک سطح رسانای خاص دارد تا خاصیت مغناطیسی آن به درستی عمل کرده و بتواند هر جایی بر روی هوا شناور بماند. دوم آنکه همانطور که تونی هاوک هنگام آزمودن این هاوربرد در سال گذشته متوجه شد یکی از مشکلات پیش رو آن است که هاوربرد طراحی شده نمی تواند یک وسیله ورزشی باشد چرا که هنوز بسیار ساده بوده و به راحتی قابل کنترل نیست.

TONY HAWK HELPED TO DESIGN THE HENDO 2.0 HOVERBOARD 5برای آن که نسخه بعدی هاوربرد بهتر از کار درآید، هندو مستقیم از آقای هاوک تقاضای همکاری کرد. در تصویر مفهومی منتشر شده (خود محصول هنوز ساخت نشده) از این مدل، به نظر می رسد قطر این هاوربرد کمتر شده است. در نتیجه این هاوربرد دیگر شبیه یک تکه چوب شناور نخواهد بود! البته طراحی نهایی تا پیش از 21 ام اکتبر (29 مهرماه) مشخص نخواهد بود. قابل توجه است که این تاریخ همان تاریخی است که در فیلم بازگشت به آینده 2، مارتی مک فلای به آن سفر می کند.  

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )