پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در مصاحبه ای اذعان کرد پرسپولیس بیمار است.

 

به گزارش نت شهر، بهروز سلطانی دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی نشستیم تا نظرات وی را در مورد مسائل مختلف فوتبال کشور جویا شویم. مصاحبه این پیشکسوت فوتبال را با خبرنگار طرفداری در ادامه بخوانید:

احساس تان پس از شنیدن خبر مرگ هادی نوروزی چه بود؟

من یک سال در داماش با آقای هادی نوروزی بودم و خاطرات بسیار خوبی با هم داشتیم واین اتفاق برای من وجامعه ورزش شوک بزرگی بود چون هادی از نظر اخلاقی بسیار خوب بود و آدم ساکت، مهربان و باشخصیتی بود و الگوی خوبی برای تمام جوانان بود.

در مورد بازی خیریه ای که برای شادی روح هادی نوروزی انجام دادید، صحبت کنید.

ما به یاد هادی نوروزی در این بازی شرکت کردیم که مردم خوب و مهمان نواز اردبیل هم استقبال خوبی از ما کردند ویک بازی دیگر هم به نفع بیماران کلیوی انجام دادیم.

به نظرتان خانواده هادی الان بیشتر به چه حمایت هایی نیاز دارند؟

فکر نکنم خانواده نوروزی از لحاظ مالی مشکلی داشته باشد. خانم هادی نوروزی در مصاحبه هایش گفته بود که بعضی از سایت ها و خبرگزاری ها شیطنت کرده بودند و من از همه خواهش می کنم وارد حریم شخصی شان نشوند و آنها را وارد حاشیه نکنند تا فرزندان این مرحوم انگیزه لازم را برای ادامه زندگی داشته باشند.

آیا این توجه و حمایت ها همیشه ادامه خواهد داشت؟

فکر نکنم که نه فدراسیون و نه باشگاه پرسپولیس بتواند از آنها حمایت کند. در مملکت ما وقتی پیشکسوت فوت می کند یک بار در آزادی دور افتخار می زنند وتمام! در صورتی که این ها الگوی تمام جوانان ما بودند. خواهش من این است که یک خیابان یا بنایی به اسم هادی باشد که همیشه یاد هادی ها زنده باشد و زمانی که یک نوجوان از پدرش می پرسد این ها چه کسی بودند؟ بفهمند که هادی ها پرچم این مملکت را بالا برده بودند. به نظرم باز هم کم لطفی می شود و حمایت آنچنانی صورت نمی گیرد.

به نظر شما این تصمیم پرسپولیس مبنی قرار داد یک ساله با پسر هادی کار درستی است؟

قرار داد یک ساله به چه دردی می خورد؟ پسر هادی در سنی نیست که بتواند بازی کند، ما در هر سال 10 مدیر عوض می کنیم و 10 سال بعد پرسپولیس 200 مدیر عوض خواهد کرد که آخرین مدیر حتی شاید هادی نوروزی را نشناسد که بخواهد پسرش را هم بازی بدهد. این کارها جالب نیست و نباید در حریم خانوادگی این ها دخالت کرد. یک سری عدد 24 می نویسند، یک سری روز 24 ام بازی می کنند و می گویند قرار داد می بندیم که این ها اصلا قشنگ نیست. مگر نمی گویند می خواهند یاد هادی را زنده نگه دارند؟ خب یک ورزشگاه، خیابان یا جایی را بزنند به نام هادی تا همیشه زنده باشد. امثال هادی ها بسیار است، آقای حجازی، ایران پاک وشاهرخی... چون زحمت این ها هم کمتر از بزرگانی نیست که کوچه ها و خیابان ها به نامشان شده است.

نبستن بازوبندی کاپیتانی به احترام نوروزی از سوی پرسپولیسی ها به نظرتان کار درستی است؟

ببینید پرسپولیس بیمار است و سازماندهی خوبی ندارد. به اعتقاد من کاری خوبی نیست بازوبند نبندیم. واین شعار است که همیشه به یادش خواهند بود.اگر با نوشتن عدد 24، بازوبند نبستن و مشکی پوشیدن هادی زنده می شود، من حاضرم تا نفس د ارم مشکی بپوشم تا هادی زنده شود. همین که همیشه برایش احترام قائل باشیم یک دنیا است.

از وضعیت فعلی خودتان و فعالیت هایی فعلی در فوتبال صحبت کنید؟

من همیشه در پی جوانگرایی هستم و الان هم مربی جوانان پرسپولیس می باشم.

نظرتان در موردی کی روش و تیم ملی چیست؟

کی روش را که در یک کلمه می توان 80 درصد حاشیه دانست و تیم ملی نیز این روزها به شدت اسیر حاشیه می باشد.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )