سپیده توکلی پس از درگذشت ریحانه بهشتی اذعان کرد فوت ریحانه با وجود داشتن دختر 11 ماه بسیار ناراحتم کرد.

 

به گزارش نت شهر، سپیده توکلی دو ومیدانی کار جوان کشورمان، رکورد دار پرش ارتفاع و هفتگانه ایران در گفتگو با خبرنگار طرفداری، در مورد تمریناتش گفت:

در حال حاضر تمرینات بدنسازی ام را شروع کرده ام تا برای مسابقات داخل سالن آسیا که اواخر بهمن آغاز می شود، آماده بشوم. خداراشکر تمریناتم را به طور جدی و منظم پیگیری می کنم و شرایط خوبی دارم.

وی در مورد بازی های پیش رو عنوان کرد:

خب همانطور که گفتم مسابقات آسیایی را در پیش داریم و قبل از آن هم مسابقات بین الملی دهه فجر و انتخابی قهرمانی آسیا را خواهیم داشت.

توکلی در مورد اهدافش برای امسال تصریح کرد:

اولین هدفم حفظ سلامتیم و موفقیتم است ولی مهمترین هدفم قهرمانی در مسابقات آسیا و دست یافتن به مدال طلا می باشد.

بانوی دوی سرعت ایران در مورد فوت هم رشته ای خود، ریحانه بهشتی اظهار داشت:

ایشان بانوی دونده خراسان بودند که در دوی استقامت کار می کردند و از ورزشکاران خوب کشورمان بودند. در گذشت ایشان را به جامعه ورزش و خانواده محترمش تسلیت می گویم.

وی در مورد احساسش پس از شنیدن خبر فوت خانم بهشتی گفت:

همیشه خبر مرگ یک جوان برای من بسیار ناراحت کننده است. این مدت خیلی خبر فوت شنیده ام از فوت آقای نوروزی و بسیاری از هنرمندان ولی خبر فوت ریحانه بسیار ناراحتم کرد چون ایشان هم رشته ای من بودند و یک بچه 11 ماهه هم داشتند. نمی دانم چه بگویم! بسیار ناراحتم.

توکلی در مورد اینکه چه موفقیت هایی در سال 94 کسب کرده است، خاطر نشان کرد:

در اوایل سال 94 مسابقات قهرمانی آسیا در چین برگزار شد که  من تمام تلاشم را به کار بردم و رکورد ملی خودم را نیز ارتقا دادم و توانستم رکورد ایران را نیز جابجا کنم. ولی متاسفانه موفق نشدم در چین به مدال برسم و در رتبه پنجم قرار گرفتم اما در مجموع از عملکرد خودم راضی ام. فکر می کنم جامعه دوومیدانی هم از عملکردم راضی باشد.پس از آن در مسابقه جایزه بزرگ تایلند شرکت کردم که موفق به کسب مدال برنز شدم.

بانوی دوی سرعت ایران در مورد خوشحالیش از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان گفت:

بسیار خوشحال شدم وقتی فهمیدم بانوان فوتسال قهرمان آسیا شده اند. کلا  چه در رشته خودم و چه رشته هایی دیگر وقتی بانویی مدال طلا می گیرد خوشحال می شوم چون بانوان ثابت می کنند که اگر از آنها حمایت شود، توانایی پیشرفت و بالا بردن پرچم ایران را دارند. زمانی که بانوان دیگر در سایر رشته ها طلا می گیرند باعث افزایش انگیزه من می شوند.

توکلی در مورد بازماندن نیلوفر اردلان از مسابقات آسیایی عنوان کرد:

به خاطر اینکه با خانم اردلان دوست صمیمی هستم وبارها به مسافرت رفتیم و هم دانشگاهی ام نیز هستند، از این موضوع بسیار ناراحت شدم ولی نمی توانم قضاوت کنم که مشکل شان چه بوده که از مسابقات بازماندند. ولی باید مانع رفتن نیلوفر نمی شدند چون هر مشکلی داشتند از بالابردن پرچم کشورمان مهمتر نبود. ایشان یک سال در اردو بودند، زحمت کشیدند، بودجه دولت صرفه شده بود و سرمایه ملی محسوب می شد و به نظرم باید در مسابقات اجازه می دادند شرکت کند.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات
 • حجت :

  من کشتمش...
  من کشتمش...
  من کشتمش...
  من کشتمش...
  من کشتمش...
  من کشتمش...


  1394/07/27 09:10:05

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )