ذخیره نفت عربستان سعودی در ماه آگوست ۳۲۶.۶ میلیون بشکه اعلام شد که این رقم از ماه جولای سال ۲۰۰۲ میلادی به بعد به عنوان رکورد جدیدی برای این کشور محسوب می شود.

نت شهر : به گزارش خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری «بلومبرگ»، براساس تازه ترین گزارش منتشر شده توسط اداره آمار عربستان، ذخیره نفت این کشور در ماه آگوست به بیشترین رقم در ۱۳ سال اخیر رسید.

در همین حال، ذخیره نفت عربستان سعودی در ماه آگوست ۳۲۶.۶ میلیون بشکه اعلام شد که این رقم از ماه جولای سال ۲۰۰۲ میلادی به بعد که رقم ۳۲۰.۲ میلیون بشکه ثبت شده بود، بعنوان رکورد جدیدی برای این کشور محسوب می شود.

بر همین اساس صادرات نفت عربستان در ماه آگوست ۳.۸ درصد کاهش یافت و به ۷ میلیون بشکه در روز رسید، این در حالی است که در ماه قبل از آن یعنی جولای رقم ۷.۲۸ میلیون بشکه در روز ثبت شده بود.

همچنین براساس آمار ارائه شده، حجم صادرات نفت عربستان از ماه مارس سال جاری میلادی تا کنون به استثنا ماه ژوئن روند نزولی به خود گرفته است.

این در حالی است که به دلیل سیاست‌های مغرضانه عربستان در راستای سهم بیشتر بازار و افزایش تولید، قیمت جهانی نفت ۱۲ درصد ارزش خود را از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون از دست داده است.

عربستان در ماه آگوست تولید خود را به ۱۰.۲۷ میلیون بشکه در روز کاهش داد درحالی که تولید نفت این کشور در ماه قبل از آن یعنی جولای ۱۰.۳۶ میلیون بشکه در روز گزارش شده بود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
سقف عیدی 97 | عیدی 97 کارگران | محاسبه عیدی 97
سقف عیدی 97 | عیدی 97 کارگران | محاسبه عیدی 97
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 1397/09/14
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 1397/09/14
چطور رمز کارت سوخت را بازیابی کنیم؟
چطور رمز کارت سوخت را بازیابی کنیم؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )