تقلید و الهام از آیفون برای فروش بیشترطرفداران سامسونگ گالکسی Note 5 که به رنگ های رز گلد و سیلور آیفون حسودی می کنند، حالا دیگر می توانند نفس راحتی بکشند. سامسونگ به تازگی رنگ های صورتی طلایی و سیلور تیتانیوم را برای گالکسی Note 5 اعلام کرده است.

 

در حالیکه اپل رکورد فروش را برای آیفون 6s و آیفون 6s Plus جدیدش زده است، سازندگان رقیب اکنون در حال اضافه کاری برای سرمایه گذاری روی ویژگی ها، عملکردها و طراحی هایی هستند که اپل اولین بار به معرفی آنها پرداخته است.


یگ گزارش جدید ادعا کرده است که سامسونگ در حال کار بر روی ویژگی های تازه ای برای پرچمدار نسل بعدی گوشی های گالکسی، یعنی گالکسی S7 است. بنظر می رود که این کمپانی می خواهد ورژن خودش را از فناوری 3D touch یا لمس سه بعدی که آیفون برای اولین بار منحصرا در دستگاه های آیفون 6s و آیفون 6s plus عرضه کرد، تولید کند.


حالا سامسونگ دو اسمارتفون جدید الهام گرفته از مجموعه آیفون 6s و آیفون 6s Plus اعلام کرده است. سامسونگ به پرچمدار گالکسی Note 5 خود دو رنگ جدید هم اضافه کرده است. این رنگ های سیلور تیتانیوم و صورتی طلایی یا پینک گلد هستند که به رز گلد و سیلور آیفون 6s Plus شباهت دارند. این گوشی ها اولین بار در بازار کره جنوبی موجود خواهند شد و بعد به دیگر بازار ها عرضه خواهند شد.


به همین شکل، اچ تی سی هم در تلاش است تا جایی که می تواند سهمی از فروش را نصیب خود کند. شر وانگ، مدیر ارشد اجرایی این کمپانی که در جذب مشتری برای پرچمدار اچ تی سی One M9 ناموفق بوده است، به تازگی اعلام کرده است که کمپانی یک پرچمدار جدید در اکتبر رونمایی خواهد کرد. ظاهرا این دستگاه اچ تی سی O2 خواهد بود، البته شایعات دیگری هم می گویند که ممکن است این گوشی جدید اچ تی سی One A9  باشد.


تصاویری که آخر آگوست از گوشی از اچ تی سی One A9 لو رفت نشان می دهد که این گوشی هم شباهت زیادی با آیفون 6 اپل دارد. ظاهرا اچ تی سی بشدت تحت تأثیر طراحی اپل قرار دارد، تا جایی که بریدگی های پلاستیکی آنتن را هم به تقلید از آیفون طراحی کرده است. انتظار می رود اچ تی سی در 20 اکتبر در رویدادی خبری از این گوشی رونمایی کند و همانطور که آیفون رنگ رز گلد را برای آیفون هایش عرضه کرده، اچ تی سی هم احتمالا از ترکیب رنگ صورتی طلایی برای گوشی های جدیدش استفاده می کند.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
مشخصات نسل آینده گوشی های هیدروژن رد
مشخصات نسل آینده گوشی های هیدروژن رد
تصویر جدیدی از گلکسی نوت 9 در توییتر فاش شد
تصویر جدیدی از گلکسی نوت 9 در توییتر فاش شد
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
تبلیغات
loading...
نظرات