همه ما درباره هیلو 5: نگهبانان شنیده ایم، وقتی که نصب آن بر روی دستگاه ایکس باکس وان شما به پایان برسد؛ احتمالا کنجکاو هستید که بدانید رتبه بندی یک بازی چند نفره چگونه خواهد بود. زیاد کنجکاو نباشید زیرا با توجه به پستی که در وبسایت Halo Waypoint منتشر شده است، این رتبه بندی شبیه رتبه بندی در بازی لیگ افسانه ها است. با توجه به عملکرد شما در ده بازی نخست، جایگاه شما در بازی های machmade Arena تعیین می شود. این "امتیاز بندی مهارت های رقابتی " (SCR) به هفت دسته تقسیم می شود: برنز، نقره، طلا، پلاتین، الماس، اونیکس (عقیق) و چامپیون (قهرمان). در این پست تأکید شده است که تنها راه برای افزایش امتیاز بعد از آن ده مسابقه اولیه، برنده شدن است.

 

اینکه در یکی از بازی های Slayer، 30 نفر را بکشید یا اینکه به تنهایی همه پرچم های یک مسابقه CTF را به دست آورید، به هر حال، بردن تنها راه بهبود امتیاز مهارت های رقابتی شما است. اگر شما آنقدر مهارت داشته باشید و به بردهایتان تا مرحله 6 (بالاترین مرحله از نظر رتبه بندی) ادامه بدهید، شما به رتبه بعدی راه پیدا خواهید کرد.

 

اگر خلاف این را انجام دهید پیشرفت شما متوقف می شود اما رتبه فعلی خود را از دست نمی دهید. لیگ افسانه ها در این مورد اینگونه رفتار نمی کند. حالا اگر یک شب بد را گذرانده اید و با داشتن رتبه دیاموند (الماس) مسابقات را چپ و راست باخته اید، شما به رتبه طلا باز نمی گردید. در تئوری، این به شما کمک می کند دائماً در آن نقطه شیرین در گروه هایی با افراد معمولی و در سطح مهارت خودتان بمانید.

 

اوه، در رتبه بندی مسابقات آرنا لازم نیست در مورد پیوستن به یک بازی که در جریان است و رفتن به تیمی که در حال باخت است، و تحت تأثیر قرارگرفتن رتبه خود نگران باشید. می پرسید چطور؟ هر بازی از ابتدا شروع می شود و امکان پیوستن به آن از نیمه راه وجود ندارد. هرچند این وبژگی هنوز در بازی های Warzone و Custom وجود دارد. شما به دلیل ترک بازی جریمه سنگینی را باید پرداخت کنید. نکته دیگر اینکه هم اکنون بازی های آرنا فصل بندی شده اند. آن ها امسال کمی دیر تر معرفی می شوند و آنطور که به نظر می رسد تنها در لیست های خاصی وجود دارند. هر کدام از این فصل ها یک ماه طول می کشد و رتبه مهارت رقابتی شما با هر فصل متوالی بازنشانی یا ری ست خواهد شد. اگر شما برخی از امتیازات موجود در لیست را به دست بیاورید، به شما پاداش هایی نظیر یک بنر برای معرفی خود در بازی داده خواهد شد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
محتویات روز عرضه Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد
محتویات روز عرضه Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد
FIFA یا PES؛ کدام یک در ایران محبوب‌تر است؟
FIFA یا PES؛ کدام یک در ایران محبوب‌تر است؟
مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12
مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )