پایگاه موشکی ایران در 400 کیلومتری مکه!یکی از مسائلی که باعث بررسی نگرانی کشورهای عربی شده این است که برخی پایگاه های موشکی ایران در فاصله 400 کیلومتری مکه قرار گرفته اند.

 

نت شهر: سایت خبری «مصر الیوم» ادعا کرد: «مراکز تحقیقات راهبردی بین المللی با بررسی نگرانی کشورهای عربی از توان موشکی ایران نشان می دهد این کشور در حال بهره برداری از توافق هسته ای از طریق پیشرفته کردن سامانه های موشکی است.»

طبق گزارش این سایت مصری؛ نگرانی کشورهای عربی بعد از آن افزایش پیدا کرد که پایگاه های سپاه ایران در اعماق زمین رسما در تلوزیون ایران نمایش داده شد. این پایگاه ها در بیشتر کوه های ایران راه اندازی شده اند.

سایت مصر الیوم در ادامه ادعا کرد: «یکی از مسائلی که باعث بررسی نگرانی کشورهای عربی شده این است که برخی پایگاه های موشکی ایران در فاصله 400 کیلومتری مکه قرار گرفته اند.»

مصر الیوم در ادامه افزود: «پایگاه «بیزنس إنسایدر» طی بررسی هایی که درباره توان موشکی ایران صورت داده گفته است ایران از بزرگترین دارندگان موشک های راهبردی در خاورمیانه  است.»

مصر الیوم در ادامه به نقل از «بیزنس إنسایدر» خاطرنشان کرد: «ایران آماده پاسخ سریع به هر گونه حمله احتمالی است. موشک های ایران قادرند تا اسراییل و همه کشتی های نظامی آمریکا در خلیج {فارس} را هدف قرار دهند.»

منبع: جام نیوز

تگ ها:
مطالب مرتبط
عروسم شاغله و پسرام بیکارن!
عروسم شاغله و پسرام بیکارن!
شرایط خروج زنان از کشور |جزئیات طرح مجلس برای خروج زنان نخبه از کشور
شرایط خروج زنان از کشور |جزئیات طرح مجلس برای خروج زنان نخبه از کشور
پیش‌بینی یک اقتصاددان از وضعیت تورم در ماه‌های آینده
پیش‌بینی یک اقتصاددان از وضعیت تورم در ماه‌های آینده
تبلیغات
loading...
نظرات