سرمربی استقلال پس از تساوی برابر پدیده اذعان کرد تعطیلات تیم ملی به ما ضربه زد.

 

به گزارش نت شهر، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از دیدار برابر پدیده در کنفرانس خبری این دیدار گفت:

بازی خوبی بود، بازی پر موقعیت و پرسرعتی بود؛ ما برخلاف جریان بازی گلی را در ابتدای بازی خوردیم و همین شیرازه ما را از هم پاشید و باعث شد هیجان مضاعف به بازی تزریق شود؛ در ادامه نتوانستیم خوب بازی کنیم ولی در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم بهتر شدیم؛ باید تبریک بگویم به کادرفنی پدیده تیمشان خیلی خوب فوتبال بازی می کند.

سرمربی استقلال ادامه داد:

امروز ما محسن کریمی، کرار، اسماعیلی و حنیف را در اختیار نداشتیم؛ دیدیم که تعطیلات به ما لطمه می زند و اجازه نمی دهد به آمادگی و هماهنگی آرمانی خود برسیم؛ ما تیممان ناقص تمرین کرد و همه دیدند که تعطیلات به ما ضربه زد؛ بازیکنان ما بعد از بیست روز از تیم ملی برگشتند و ما به اجبار استفاده کردیم، ما عاشق تیم ملی هستیم، ولی قرار نیست همه چیز به سود تیم ملی رقم بخورد.

وی با اشاره به داوری دیدار پدیده - استقلال خاطرنشان کرد:

از امروز زنگ خطر داوری برای استقلال به صدا درآمد و آن‌قدر فشار آوردند تا داور این‌گونه قضاوت کرد. در بازی با راه‌آهن داور یک پنالتی و گل صحیح ما را نگرفت، اما کاری کردند که او وادار به عذرخواهی از حریف شد. آنقدر جو به وجود آوردند که داور امروز پنالتی ما را نگرفت. با همه احترامی که برای داوران قائلم ناچارم که از تیمم دفاع کنم. جو سنگینی علیه استقلال ایجاد شده و به خاطر این جو سنگین داور پنالتی ما را نگرفت.

وی در مورد اعتراض بازیکنان تیمش پس از تعویض گفت:

اصلا همچین چیزی وجود نداشت و من چیزی ندیدم.

مظلومی در مورد عدم آمادگی ابراهیمی گفت :

ما امروز ناچار به استفاده از ملی پوشانمان بودیم، هم روزبه چشمی هم ابراهیمی خسته بودند و ما فقط خرسندنیا را در اختیار داشتیم.

وی درباره دلیل نیمکت‌نشینی برهانی گفت:

نیازی نبود که از آرش در این بازی استفاده کنیم. هر وقت به این بازیکن نیاز باشد از او استفاده خواهیم کرد. برهانی کاملا در اختیار تیم است و در صورت نیاز از او استفاده می‌کنیم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )