سرمربی بارسلونا پیش از دیدار برابر رایو وایکانو اذعان کرد عجله ای برای بازگشت مسی نداریم.

 

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال بارسلونا در هفته هشتم لالیگا به مصاف تیم فوتبال رایووایکانو خواهد رفت .

لوئیس انریکه پیش از این دیدار در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

برخورد با ویانوونسه در کوپا دل ری:

صادقانه بگویم اطلاعات زیادی از این تیم ندارم، اما هر وقت نزدیک به این بازی شدیم، به سراغش رفته و به آن فکر می کنیم. در حال حاضر تمامی فکر من معطوف به جدال با رایو وایکانو است. ما دوست داریم عملکردی همچون سال گذشته برابر این تیم داشته باشیم، اما ژاوی رفته و این دیگر برای مان ممکن نخواهد بود. پس باید به راه حل های جایگزین فکر کنیم زیرا که رایو تیمی است که همواره با شیوه بازی اش کار را برای حریفان مشکل می کند.

وضعیت ماسکرانو:

بازیکنان زیادی همچون او و بوسکتس در هفته های اخیر برای دقایق زیادی بازی کرده اند و  من دنبال این خواهم بود که در زمان درست به آن ها استراحت دهم، اما در حال حاضر تصمیم نگرفته و باید ببینم تا فردا وضعیت شان چه خواهد شد. البته که من دوست داشتم فاصله فراوانی با رقیبان داشته و به آن ها به طور کامل استراحت می دادم، اما این اتفاق هنوز نیفتاده و هر دو آن ها فردا بازی خواهند کرد.

سوارز:

او آماده است و بازی خواهد کرد.

مسی:

تنها نگرانی ام درباره او این است که دوران ریکاوری اش به خوبی تمام شده و سلامتی اش را باز یابد. من نگران زمان بازگشت او نیستم و تنها به خوب شدنش فکر می کنم و باید بگویم تمامی صحبت ها پیرامون فشار برای بازگشت زودهنگامش شایعه است. می دانم که فدراسیون فوتبال آرژانتین و تاتا مارتینو نیز دقیقا همچون ما فکر کرده و فقط و فقط به سلامتی او اهمیت می دهند.

مصدومان پرشمار:

فرمالن و آدریانو به بازی خواهند رسید و اینیستا نیز در انتهای دوره مصدومیت خود قرار دارد. رافینیا دوران بازیابی پس از عمل جراحی را آغاز کرده و ملی پوشان مان نیز در مجموع شرایطشان خوب است. البته که شرایط به هیچ عنوان ایده آل نیست، اما ما باید تلاش کنیم تا با همین شرایط نیز بهترین نتایج ممکن را بگیریم.

شرایط اقتصادی باشگاه:

این چیزی نیست که در رسانه ها مطرح شود و هیچ کس تا به حال به من نگفته که می توانیم یا نمی توانیم بازیکن خاصی را به خدمت بگیریم. ما از تابستان کار خود را بر روی نقل و انتقالات آغاز کرده و واقعا در حال حاضر چیز بیشتری در این زمینه نمی توانم بگویم.

مونیر:

هم او و هم ساندرو شرایطشان خوب و بازیکنان با کیفیتی هستند، اما من نمی خواهم درخواست ویژه ای از آن ها داشته باشم، زیرا در این سن بازی کردن بدون فشار های بیرونی برای رشد شان بسیار مهم است.

سرمربیگری تیم ملی اسپانیا:

معلوم است که به آن علاقه دارم، خیلی هم زیاد!
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )