سرمربی فولاد خوزستان پس از شکست خانگی برابر تراکتور اذعان کرد تراکتورسازی مرده را زنده کردیم.

 

به گزارش نت شهر، اسکوچیچ، سرمربی فولاد خوزستان پس از شکست خانگی خود در هفته هشتم برابر تراکتورسازی گفت:

از تلاش و بازی بازیکنانم راضی هستم ولی از نتیجه رضایت ندارم. وقتی  می دانیم داوربه یک بازیکن به خاطر توهین کارت قرمز داده باید باهوش باشیم که ممکن است چند دقیقه بعد به ما هم کارت قرمز بدهد. مثل این است که وقتی یک نفر مرده است اگر زنده اش کنی، دیگر دوست ندارد بمیرد. تراکتور مرده را ما زنده کردیم. شما اگر بازی ها را آنالیز کنید می بینید که مقابل ذوب آهن هم به این شکل باختیم! بسیار ناراحتم که امروز بازی را واگذار کردیم، نمی دانم چه بگویم!

وی در مورد داوری عنوان کرد: "یک پنالتی بسیار بد در دقایق پایانی برای ما گرفته شد که اصلا پنالتی نبود. آقای قهرمانی داور معروفی هستند و من هم برایشان احترام قائلم  ولی از گرفتن این پنالتی هنوز در شوک هستم.

اسکوچیچ  تصریح کرد:

ما انرژی بسیاری را صرف موفقیت می کنیم ولی متاسفانه انرژی های منفی زیادی در اطراف ما هستند که باید دوباره انرژی صرف کنیم تا از این جو منفی خارج شویم. شما می گویید ما به باختن عادت کرده ایمً ولی اینطور نیست ما چوب اشتباهات فردی را می خوریم، حاضرم 5 بر 0 به تراکتور می باختم به شرطی که این تیم از ما سرتر و شایسته برد بود. ما در نیمه اول چندین موقعیت صد درصد داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد.

سرمربی فولاد در مورد اینکه با این روند فولاد به دسته یک سقوط خواهد کرد، خاطر نشان کرد:

خیر به هیچ وجه این اتفاق رخ نخواهد داد.

اسکوچیچ افزود:

شما فکر می کنید من از این شرایط ناراحت نیستم؟ متاسفانه اطرافیان ما فولاد را به یک شکل دوست ندارند و این خیلی بد است. ما یک مشکل فنی هم داریم .اینکه فوروارد خوب نداریم  خیلی سخت است بازیکن خوب جذب کنیم. امروز بازیکنان خوب ما بختیار،سروش،عبدالله زاده و بقیه برای تیم حریف بازی می کردند. باور کنید بسیار عذاب می کشم در این شرایط فولاد را می بینیم.

سرمربی فولاد در مورد جذب بازیکن گفت:

من 50 بازیکن را مدنظر داشتم.اما به خاطر محدودیت مالی نتوانستیم آنها را جذب کنیم. الان هم با این شرایط کسی به فولاد نمی آید من اول فصل از استقلال و یک تیم عربستانی پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم در فولاد بمانم چون این تیم را دوست دارم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )