علی دایی پس از تساوی برابر پرسپولیس اذعان کرد نمی خواستند پرسپولیس غم دیگری را تجربه کند.

 

به گزارش نت شهر، پس از تساوی 1 بر 1 صبا برابر پرسپولیس، علی دایی که هدایت صبا را بر عهده دارد به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و درباره این دیدار گفت:

بازهم درگذشت هادی نوروزی و شهادت سردار همدانی را تسلیت می‌گویم. در مورد مسابقه هم باید بگویم بازی خوبی بود و هر دو تیم برای برد آمده بودند، اما متأسفانه در دقایق آخر پیروزی را با تساوی عوض کردیم.  به بچه‌های خودم خسته نباشید می‌گویم که در این شرایط و با این هیاهو و مسائلی که قبل از بازی آغاز شد و با این سطح داوری ضعیف که بر بازی حاکم بود، مردانه جنگیدند. با اینکه نیمه دوم توپ دست پرسپولیس بود، اما اگر در ضدحملات دقت می‌کردیم چند گل دیگر نیز به ثمر می‌رساندیم و اختلاف ما بیشتر می‌شد، نمونه‌اش توپی بود که کریم اسلامی گل نکرد و در برگشت تبدیل به گل پرسپولیس شد. در مجموع بچه‌های ما زحمت کشیدند و به همه آنها خسته نباشید می‌گویم.

وی در خصوص بازی فیزیکی صبا و شرایط بازی اذعان داشت:

در بازی از این اتفاقات می‌افتد. اگر داور خطاهای حریف را می‌گرفت آن موقع باید از برانکو این سؤال را می‌پرسیدید. وقتی خطای ما گرفته نمی‌شد، اما با یک اشاره کوچک داور به سود پرسپولیس خطا می‌گرفت، من باید چه می‌کردم؟ چه کاری از دست بازیکن من برمی‌آید؟  با توجه به وقتی که در یک برنامه وجود دارد، خطاهای داخل محوطه بررسی می‌شود و به خطاهای بیرون از محوطه توجهی نمی‌شود. البته هر چیز بگوییم در آخر اتفاق خاصی نمی‌افتد. فکر می‌کنم چون نمی‌خواستند تماشاگران پرسپولیس غم دیگری را تجربه کنند به هر صورتی سعی کردند این بازی را در بیاورند.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )