سرمربی پرسپولیس پس از تساوی برابر صبای قم اذعان کرد می خواستیم برد را به کاپیتان فقید تقدیم کنیم.

 

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هشتم و در اولین بازی پس از درگذشت هادی نوروزی برابر تیم فوتبال صبای قم با نتیجه 1 بر 1 متوقف شد.

برانکو ایوانکوویچ پس از این دیدار گفت:

دهه محرم را تسلیت می‌گویم. در چنین فضایی که پر از احساس بود یک بازی انجام دادیم و می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. همانطور که دیروز گفتم شاید این بازی کلیدی‌ترین بازی فصل ما بود و با تمام قلب‌مان به دنبال برد بودیم و متاسفم که نتوانستیم با پیروزی بازیکنا‌نمان را خوشحال کنیم و نتوانستیم برد را تقدیم کنیم به کاپیتان فقید مان اما من ایرادی از بازیکنانم نمی‌توانم بگیرم آنها تمام نیروی خود را در زمین گذاشتند و تا اخرین دقیقه و ثانیه اعتقاد به برد داشتند اما متاسفانه شانس کافی نداشتیم و فرصت‌های متعددی را بازهم از دست دادیم و عملا بازی یک گله بود اما به اندازه کافی شانس و تمرکز با ما یار نبود.
بدون 5 بازیکن بازی کردیم و عالیشاه و احمدزاده محروم بودند و بدون هادی نوروزی مرحوم فقط می‌توانم به بازیکنانم به خاطر اراده‌ای که داشتند و زحمتی که کشیدند تبریک بگویم.

حرف های علی دایی

باید اعتراف کنم از این صحبت غافلگیر شدم اگر داور می‌خواست کمک کند نیمه اول روی طارمی پنالتی می‌گرفت شاید یک اوت را نگرفته نمی‌دانم چه بگویم. من معمولا در مورد داوری حرفی نمی‌زنم و در این خصوص حرفی ندارم و شاید صبا یاد گرفته انتظارشان این است که همیشه حداکثر کمک را از داور داشته باشد.

فقط سانتر ؟

فلسفه تیم ما این است که پاسکاری و ترکیبی بازی کنیم چون سخت می‌شود در این بازی‌ها واکنش نشان داد. به جز بازی امروز و برخی دیگر بازی‌ها که با 10 بازیکن حریفان دفاع می‌کردند طبیعی است که می‌خواهیم خوب بازی کنیم و از کناره‌ها بیایم و حرکات ترکیبی داشته باشیم. من مربی نیستم که فقط از یک روش استفاده کنم اما بارها شاهد بودیم که مجبور به انجام اقدام‌های متفاوت شدیم. ما بدون 5 بازیکن اصلی بازی کردیم و با یک وضعیت روحی بغرنج بازی را شروع کردیم و از نظر احساسی حتی بازیکنان موقع گرم کردن گریه می‌کردند. واقعا بازی برایشان سخت بود و از آنها تشکر می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم.

شرایط روحی

این اولین بازی بعد از آن اتفاق غم انگیز بود و هر کاری خواستیم انجام دادند و به آنها گفتم تنها داروی ما کار کار است.

7 مسابقه متوالی در خانه

طبیعی است در خانه و خارج از خانه به دنبال برد هستیم و عوامل سختی را پشت سرگذاشتیم. در کنار تمام مواری که گفتید 6 ملی پوش داشتیم و خالقی‌فر مصدوم بود. حاتمی و اومانیا هم مصدوم بودند برخلاف صبا که در این 20 روز تیم کاملی داشت ما تیم کاملی نبودیم. بعد از هر بازی تیم ملی مدت زمانی نیاز است تا بازیکنان با تیم هماهنگ شوند و طبیعی است تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا موفقیت تیم‌مان را تضمین کند.امروز هم کیفیت‌مان را نشان دادیم و بازی مقابل تیمی که کاملا دفاعی بازی می‌کند و 8-9 بازیکن در دفاع دارد و خشن بازی می‌کند ساده نیست. چندین فرصت گلزنی هم ایجاد کردیم و دو توپ ما به تیرک دروازه خورد اما توپ آنها به تیرک دروازه خورد و گل شد.

شانس قهرمانی

زمانی که یک امتیاز هم نداشتیم همان موقع هم گفتم ایمان دارم به تیمم و تلاش می‌کنیم برای قهرمانی بجنگیم و طبیعی است عقب افتاده‌گی‌هایی داریم اما لیگ ادامه دارد و بالا و پایین شدن برخی تیم‌ها ادامه خواهد داشت و امیدوارم دیگر بازی ناجور نداشته باشیم.

افت کیفی ملی پوشان

البته این تنها مشکل پرسپولیس نیست و تمامی تیم‌های دنیا که ملی پوش دارند و بازیکنانشان در تیم‌های ملی شرکت می‌کنند زمانی که این بازیکنان برمی‌گردند مشکل دارند زیرا برنامه‌ها با هم متفاوت است. 20 روز از 25 بازیکن فقط یازده بازیکن بازی می‌کنند و طبیعی است که آنها که بازی نمی‌کنند افت  می‌کنند شکل تمرینی تیم‌های باشگاهی و ملی فرق دارد و طبیعی است و نمی‌توان از این مسایل جلوگیری کرد.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )