این بلندگوها در واقع انعکاسی از طراحی بلندگوهای مون (Moun) هستند که در سال 2007 توسط همین طراح، طراحی شده بودند

نت شهر:راس لاوگرو (Ross Lovegrove) طراح بریتانیایی یک مجموعه بلندگوی بی سیم با روکش آلومینیومی با قابلیت اتصال از طریق بلوتوث برای شرکت کی ای اف (KEF) طراحی کرده است که از طراحی اسپیکرهای قدیمی همین شرکت الهام گرفته شده است.

این بلندگوها در واقع انعکاسی از طراحی بلندگوهای مون (Moun) هستند که در سال 2007 توسط همین طراح، طراحی شده بودند. این بلندگوها دو متر ارتفاع داشته و بدنه آلومینیومی آنها کاملا حالت آینه داشته و تنها 100 عدد از آن تولید شده است.

همان الگوی سوراخ‌دار بلندگوهای مون اکنون در این بلندگوها نیز تکرار شده است و بدنه آلومینیومی آنها با طرحی مانند هواکش سوراخ کاری شده است. انتخاب آلومینیوم در این محصول به خاطر آن بود که این ماده لرزش اضافی ایجاد نمی‌کند.
این بلندگو که در پنج رنگ طلایی، خاکستری، نقره‌ای، آبی و نارنجی تولید شده است، هم امکان فعالیت ایستاده و هم خوابیده روی یک پایه نرم لاستیکی را دارد. این دستگاه مجهز به یک حسگر درونی است که بر اساس حالت قرار گرفتن بلندگو، فعالیت آن را تنظیم می‌کند. کنترل‌های میزان صدا و قدرت این بلندگو در یکی از دو انتهای آن قرار داده شده و به گونه‌ای طراحی شده است که بهترین زاویه ارسال صدا را به وجود آورد.

این بلندگو هرچند کاملا مبتنی بر طراحی اولیه مون ساخته شده است اما با نام «مو» (Mou) به بازار عرضه شده و در مقایسه با قیمت چهارصد میلیون تومانی که برای جفت بلندگوهای مون تعیین شده بود، قیمتی بسیار منطقی‌تر و برابر یک میلیون و 350 هزار تومانی برای یک جفت دارد.
این بلندگوها به عنوان بخشی از طراحی‌های این برند برای نمایشگاه طراحی لندن رونمایی شده است. لاوگرو که ده سال است با برند کی ای اف همکاری دارد درباره این طراحی جدید می‌گوید: «من از فرصت استفاده کردم تا نگاهی هم به هنر صوت داشته باشم، اینکه چطور امواج صدا از دل محصول منعکس می‌شوند، لذا محصول خودش تقریبا به موج صدا تبدیل می‌شود».

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مرسدس بنز A کلاس، آیرودینامیک ترین خودروی جهان شد
مرسدس بنز A کلاس، آیرودینامیک ترین خودروی جهان شد
حذف اکانت اینستاگرام / نحوه حذف اکانت اینستاگرام / آموزش حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام / نحوه حذف اکانت اینستاگرام / آموزش حذف اکانت اینستاگرام
جزئیات ویروس باج گیر / راهکاری برای جلوگیری از ویروس باج افزار/ ویروس باج افزار چیست؟
جزئیات ویروس باج گیر / راهکاری برای جلوگیری از ویروس باج افزار/ ویروس باج افزار چیست؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )