چند وقت پیش با AmpStrip آشنا شدیم: یک پوشیدنی ابتکاری هوشمند که دارای یک دماسنج، شتاب سنج و یک سنسور ضربان قلب است و قرارگیری همه این ها در کنار هم سبب ایجاد نواری شبیه به یک چسب زخم می شود. و اگر این چسب را روی سینه خود بچسبانید، می توانید با اتصال به تلفن هوشمند از طریق بلوتوث، از وضعیت جسمانی خود، مثل ضربان قلب و فعالیت های آن آگاه شوید.

 

 

چیزی که در CES 2015 وجود داشت، حاکی از این بود که این تکنولوژی کاربردی علی رغم هر چیز دیگری که در بازار فعلی موجود است، با نحوه ی استفاده راحت خود، انقلابی را در تکنولوژی های پوشیدنی به وجود خواهد آورد. با این حال، شرکت نوپای FitLinxx، اعلام کرده است که شرکت، کاربری این محصول که در حال حاضر به عنوان یک ردیاب تناسب اندام در دسترس عموم است را با اپلیکیشن پزشکی بالقوه جایگزین خواهد کرد.

 

AmpStrip ، در ابتدا با کسب بودجه مردمی در ایندیگوگو شروع به کار کرد که در 25 شهریور به فعالیتش خاتمه داد و در آن زمان شرکت موفق به دریافت  USD 500000 از پروژه شد (734% بیشتر از هدف مورد نظر). استیون شوارتز، مدیر بازاریابی شرکت FitLinxx، تغییر رویکرد محصول را مورد تایید قرار داد و بیان کرد: "پس از بحث و گفتگوهای بسیار، تصمیم گرفتیم که توسعه AmpStrip به عنوان یک محصول تناسب اندام را به تعلیق درآوریم. در ادامه راه می خواهیم بیشتر بر موارد استفاده بالقوه دستگاه به عنوان یک دستگاه پزشکی تمرکز کنیم تا یک دستگاه تناسب اندام.

 

دو ماه پس از آخرین به روز رسانی آن، FitLinxx ، تعدادی سوال در مورد فروش محصول دریافت کرد اما به هیچ یک از آن ها پاسخی نداد. امروز FitLinxx، سکوت را با یک عذرخواهی شکست و قول بازپرداخت کامل را به سرمایه گذاران داد اما این چیز کوچکی برای آرام کردن سرمایه گذاران خشمگینی بود که انتظار فروش محصول را داشتند. در نهایت در تعجبیم که چه اتفاقی درمورد برترین محصول CES افتاده است که این شرکت برای ارائه محصول ردیاب تناسب اندام خود از پاداش زیادی بهره مند شد؟ این موضوع هنوز بر روی سایت شرکت باقی مانده است. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )