عرضه اولین خودرو تمام الکترونیکی شرکت ولوو در سال 2019 

شرکت خودرو سازی ولوو تا کنون درباره اتومبیل های خودران تحقیقات گسترده ای انجام داده است اما درباره عرضه اتومبیل های الکترونیکی تا کنون قدم های بزرگی برنداشته است. با وجود این، به تازگی این شرکت سوئدی تصمیم گرفته است که اطلاعات بیشتری در این باره در اختیار رسانه ها قرار دهد.

 

آخرین اتومبیل عرضه شده از سوی این شرکت موسوم به XC90 مجهز به فناوری سوخت ترکیبی است که دارای سوخت الکترونیکی 60 ولتی نیز می باشد؛ اما این خودرو ساز سوئدی تا کنون خودروی تمام الکترونیکی را برای علاقمندان به این خودروها به بازار عرضه نکرده است. طبق برنامه ریزی ها قرار است شرکت ولوو در سال 2019 خودروهای تمام الکترونیکی خود را به همراه نسخه ترکیبی تمام خودروهای خود به بازار عرضه کند؛ همچنین این شرکت تصمیم دارد که نسخه الکترونیکی اتومبیل های کوچک خود را در قالب سری جدیدی موسوم به سری 40 به بازار عرضه کند. هنوز زمان زیادی برای عرضه خودروهای تمام الکترونیکی از طرف شرکت ولوو باقی مانده است اما وال استریت ژورنال پیش بینی می کند که شرکت ولوو در پی رسوایی خودروهای دیزلی شرکت ولکس واگن ترغیب شده است که این بیانیه را صادر کند.

 

هنوز جزئیات دقیقی درباره خودروهای تمام الکترونیکی شرکت ولوو فاش نشده است اما براساس گزارش ها این خودرو تمام الکترونیکی قادر است با یک بار شارژ مسافت حدودا 450 کیلومتری را طی کند که از این لحاظ با خودروهای تمام الکترونیکی شرکت تسلا قابل قیاس هستند. با وجود این، آقای هاکان ساموئلسون مدیر عامل شرکت ولوو ظاهراً مطمئن است که مشتریان این شرکت از ایجاد این تغییرات در خوروهای این شرکت استقبال می کند و براساس پیش بینی ها وی تا 24 ماه آینده خودروهای الکترونیکی 10 درصد فروش این شرکت را تشکیل می دهند.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوا نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات  در مورد اینترنت ADSL
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات در مورد اینترنت ADSL
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
نظرات