مدافع برمن، رویای مهار لواندوفسکی را داردمدافع تیم ملی دانمارک و باشگاه وردربرمن در آستانه دیدار برابر بایرن مونیخ اذعان کرد سعی می کنم لواندوفسکی را متوقف کنم.

 

به گزارش نت شهر، یانیک وسترگارد دانمارکی که در دو دیدار اخیر تیم ملی کشورش مقابل پرتغال و فرانسه تنها پنج دقیقه به میدان فرستاده شد، گفت:

دلم می‌خواست بیشتر بازی می‌کردم اما عیبی ندارد. اعتماد بنفسم بالاست و سعی می‌کنم از این فاکتور برای ترقی در وردربرمن استفاده کنم.

این مزیت اتفاقا در آستانه مصاف یکشنبه آتی وردربرمن مقابل بایرن مونیخ ضرورتی دو چندان پیدا می‌کند چرا که روبرت لواندوفسکی با پانزده گلی که طی نه بازی اخیرش وارد دروازه حریفان کرده، به تک ستاره خط حمله باواریایی‌ها تبدیل شده و در آرمانی‌ترین شرایط ممکن به سر می‌برد.
وسترگارد افزود:

اینکه بتوانم این یکه‌تازی را متوقف کنم، برای شخص من موفقیت بزرگی محسوب می‌شود. البته درصورتی که او فقط یک گل بزند یا بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد هم راضی خواهم بود. این مهاجم لهستانی بهترین مهاجم این روزها شده است؛ عملکردش متحیرکننده است؛ قدرت بدنی، تکنیک و سرعتش حرف ندارد و می‌داند در محوطه جریمه حریفان چطور باید حرکت کند.
ما باید هوشیار باشیم و فضای ابتکار عمل در اختیارش نگذاریم؛ اما اگر هم بخواهیم تمام تمرکزمان را به او معطوف کنیم، از مولر و داگلاس کاستا غافل شده‌ایم.
تگ ها:
مطالب مرتبط
رسوایی جدید کریستیانو رونالدو با  یک مدل پرتغالی |  ناتاشا رودریگز دختری که با رونالدو رابطه داشت
رسوایی جدید کریستیانو رونالدو با یک مدل پرتغالی | ناتاشا رودریگز دختری که با رونالدو رابطه داشت
عکس ملاقات نیمار با دختری با یک بیماری عجیب داشت | تصاویر ملاقات نیمار با دختربچه بیمار
عکس ملاقات نیمار با دختری با یک بیماری عجیب داشت | تصاویر ملاقات نیمار با دختربچه بیمار
آیا فرهاد مجیدی مربی تیم 16 سال  اسپانیول شد /  جزئیات مربیگری فرهاد مجیدی در تیم اسپانیول
آیا فرهاد مجیدی مربی تیم 16 سال اسپانیول شد / جزئیات مربیگری فرهاد مجیدی در تیم اسپانیول
نظرات