پس از گذشت روند توسعه طولانی، شرکت Blocks در حال نزدیک شدن به زمان عرضه ساعت هوشمند ماژولار خود است و به همین جهت از شما تقاضای کمک مالی می کند. در ابتدا کمپین Kickstarter ، جهت تامین بودجه ی ساعت مچی قابل تنظیم این شرکت، راه اندازی شده است.افرادی که بتوانند با 195 دلار، این پروژه را از لحاظ مالی پشتیبانی کنند، ساعت هسته ای دایره ای این شرکت را دریافت خواهند کرد که این ساعت دارای قابلیت ردیابی فعالیت، هشدارهای تلفنی و کنترل صدا برای گوشی های اندروید و آیفون است. 

 

 

اما در صورتی که میزان کمک مالی تان، 250 دلار یا بیشتر باشد شما می توانید حداقل از 4 ساعت ماژول بهره مند شوید که این ماژول ها نیز قادر به افزودن همه چیز از ردیابی تناسب اندام پیشرفته به GPS تا پرداخت های موبایلی هستند. امید است که این شرکت بتواند علی رغم آن چه  که شرکت های دیگر مایل به ارائه آن هستند، ساعتی را که مدنظر شما است به شما ارائه دهد. 

 

در صورتی که همه چیز به خوبی پیش رود، تا اردیبهشت ماه، این ساعت ها به دست شما خواهند رسید. هنوز چند ماه به عرضه این ساعت مانده است، اما معلوم است که Blocks،ساخت یک محصول واقعی را در دست اقدام دارد و نیز آینده امیدوارکننده ای نیز پیش رویش می باشد. برنامه هایی برای نسل اول ماژول ها با دسترسی سلولی و حسگرهای اثر انگشت وجود دارد و شرکت Blocks امیدوار است تا ماژول های نسل سومی با قابلیت های افزوده ای که حتی فکرش را هم نمی کنید، ارائه دهد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )