طراحی «لباس چاقی» برای درک مشکلات افراد چاق در بیمارستانبیمارستان NHS انگلیس در اقدامی جدید "لباس‌های چاقی" را خریداری کرده که به پزشکان و پرستاران امکان برخورد و همدردی‌کردن با افراد چاق را فراهم می‌کند.

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این لباس پلی استری 800 پوندی، بیش از 6.35 کیلوگرم وزن دارد و به کاربران امکان تجربه کامل بدن‌های بی‌نهایت چاق را با تقلید مشخصه‌های فردی با وزن 177.8 کیلوگرم می‌دهد.

 

این لباس‌ها در بیمارستان‌های لیسستر استفاده می‌شود که در آن 350 بیمار بین وزن‌های 177.8 تا 323.9 کیلوگرم در چهار سال گذشته به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند.

 

تعدادی از منتقدان بر این باورند که استفاده از این لباس ضرورتی ندارد.

 

به گفته نیک هولت، رییس واحد تحرک بیماران لیسستر، لباس جدید به کارکنان بیمارستان‌ها امکان بلندکردن ایمن بیماران چاق و کمک به آن‌ها در راه‌ رفتن و بلند شدن از رختخواب را فراهم می‌کند.

 

در واقع، پوشیدن این لباس امکان درک مشکلات افراد بی‌نهایت چاق را فراهم می‌کند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
دانشمندان: سال 2018 منتظر زلزله های ویرانگر باشید
دانشمندان: سال 2018 منتظر زلزله های ویرانگر باشید
نام فردی که سرپرستی ایتام زلزله کرمانشاه را بر عهده گرفت |  فرد نیکوکار و گمنام سرپرستی همه ایتام مناطق زلزله زده را بر عهده گرفت
نام فردی که سرپرستی ایتام زلزله کرمانشاه را بر عهده گرفت | فرد نیکوکار و گمنام سرپرستی همه ایتام مناطق زلزله زده را بر عهده گرفت
ال آر تی  LRT چیست | راه حل جدید شهرداری برای رفع ترافیک شهر تهران
ال آر تی LRT چیست | راه حل جدید شهرداری برای رفع ترافیک شهر تهران
نظرات