ادن هازارد در مصاحبه ای پس از اتمام حضور لمپارد در لیگ جزیره انگلستان ، در مورد این بازیکن افسانه ای چلسی عنوان نمود که لمپارد تاثیر زیادی در موفقیت های او داشته است و دید مثبتی در اولین تمرین او به همراه چلسی ، به او داده است.

به گزارش نت شهر، با وجود اینکه فرانک تمامی افتخارات را در طول این ۲ دهه از زندگی فوتبالی خود کسب نموده اما فرانکی عنوان کرد که این مدت به مانند مدت زمان لازم برای نوشیدن آب سپری شد.

هازارد نیز با خروج فرانک لمپارد از لیگ جزیره از او ستایش نمود و عنوان کرد که حضور در کنار او باورنکردنی بود و وجود بازیکنانی به مانند فرانک لمپارد در کنار شما ، به پیشرفت شما کمک می کند.

هازارد عنوان کرد:” من اولین جلسه تمرینی خود در چلسی را به یاد دارم که زمانی که در حال استراحت بودم او به سمت من آمد و گفت که “می توانم از تو کمی آب بگیرم؟ نوشیدنی می خواهی؟” ، و این لحظه ای باورنکردنی برای من بود.

من به عنوان یک فرد تازه وارد احساس می کردم که باید چیزهایی را از لمپارد به دست آورم چون او عناوین زیادی را به همراه چلسی تصاحب کرده بود.

من خوش شانس بودم که دو فصل در کنار او حضور داشتم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. شما از یک بازیکن نمونه و حرفه ای فقط باید چیزهای زیادی یاد بگیرید. او بازیکنی بود که همه کس و همه جا به او احترام می گذاشتند ، نه تنها در باشگاه ما بلکه در همه جا به او احترام می گداشتند.”

ادن هازارد می خواهد شبیه به لمپارد شود

ادن هازارد در ادامه صحبت هایش عنوان نمود که می خواهد در داخل و بیرون از زمین به مانند لمپارد شود و شیوه او را دنبال نماید و قصد دارد تا نه فقط برای هواداران چلسی بلکه برای سایر هواداران نیز قابل احترام باشد.

هازارد عنوان کرد: ” من بازیکنی نیستم که هر جا فرصت یافت خودنمایی کند و چیزهایی شبیه به آن. این مسئله ای است که برای تداوم زندگی حرفه ای بسیار اهمیت دارد و این چیزی است که همواره برای انجام آن تلاش می کنم. من بیرون رفتن را (برای خودنمایی) دوست ندارم و در خانه شادتر هستم. این زندگی ای است که من انتخاب کرده ام. طبیعی است که با دوستانم برای صرف وعده ای بیرون می روم اما اگر شما همه چیز در خانه داشته باشید آنوقت در خانه می مانید ، چرا بخواهید به جایی بروید؟

اگر از حالا به بعد مردم به واسطه فصلی که سپری کردم ، بر من بیشتر تمرکز دارند پس من بیشتر در خانه خواهم ماند تا زیاد در مورد من حرف نزنند. من می خواهم که همه تصویر خوبی از من در ذهن خود داشته باشند ، نه تنها هواداران چلسی بلکه تمامی هواداران فوتبال در سراسر جهان ، درست به مانند فرانک.

فرانک توسط همه احترام گذاشته می شد و من هم چنین احترامی را می خواهم و می خواهم که تصویر خوبی از من در همه باقی بماند.”

هازارد به دنبال تداوم موفقیت های خود

هازارد عنوان نمود که همچنین سعی دارد تا به مانند فرانک لمپارد به مدتی طولانی در اوج باقی بماند.

هازارد ادامه داد: ” من دیدم که لمپارد با وجود به دست آوردن غنائم زیاد چگونه به سختی تلاش می کرد و به تلاش و پشتکار خود ادامه می داد و می دانم که من نیز باید چنین تلاشی نمایم.

شما به عنوان یک جوان باید از بازیکنانی نظیر لمپارد الهام بگیرید. او تلاش خود را در بالاترین سطح تا سن ۳۶ سالگی انجام داد و این بی دلیل نبوده است. او از لحاظ جسمانی و تکنیکی در بازی هایش به سختی تلاش کرد. من نمی دانم که بتوانم در چنین سنی بازی کنم اما قطعا تصمیم به انجام این کار ، به مانند لمپارد دارم.”

هازارد باید تلاش بیشتری انجام دهد

هازارد تاکنون با نمایش خوب خود در چشم هواداران به عنوان یک قهرمان دیده می شود اما او باید با تلاش بیشتر به مسیر خود ادامه دهد تا به مانند لمپارد به بازیکنی افسانه ای برای باشگاه بدل شود.

به نظر می رسد که او چنین تصمیمی دارد چون قراردادی پنج و نیم ساله را با چلسی منعقد کرده است. هازارد هم اکنون از نظر خیلی ها به عنوان سومین بازیکن برتر جهان نام برده می شود و اگر بتواند بیشتر گلزنی کند قاعدتا می تواند عنوان بهترین فوتبالیست جهان را به خود اختصاص دهد.

هازارد تا کنون ۴۹ گل در ۱۶۳ بازی از زمان پیوستنش به چلسی در سال ۲۰۱۲ به ثمر رسانده است و فصل به فصل آمار گلزنی اش در حال افزایش است و قاعدتا به زودی یکی از گزینه های مرد سال فوتبال جهان خواهد شد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
الهلال عربستان 3 (3) - پرسپولیس ایران 0 (1)؛ فصل کابوس وار برای سرخ ها به پایان رسید
الهلال عربستان 3 (3) - پرسپولیس ایران 0 (1)؛ فصل کابوس وار برای سرخ ها به پایان رسید
الهلال عربستان 3 (3) - پرسپولیس ایران 0 (1)؛ فصل کابوس وار برای سرخ ها به پایان رسید
الهلال عربستان 3 (3) - پرسپولیس ایران 0 (1)؛ فصل کابوس وار برای سرخ ها به پایان رسید
نیم صفحه روزنامه هوادار 93/04/05
نیم صفحه روزنامه هوادار 93/04/05
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )