دو تیم بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند، امروز در ورزشگاه آلیانز آره‌نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با توجه به جدایی یورگن کلوپ در پایان فصل، این آخرین تقابل او با بایرن و گواردیولا به عنوان مربی دورتموند خواهد بود.

نت شهر:

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا که با پیروزی در ضربات پنالتی موفق به حضور در این مرحله شده اند، قصد دارند برای کسب سه گانه، تمامی رقبا از جمله دورتمند را شکست دهند که با توجه به کسب قهرمانی در بوندس لیگا، دیدار امروز یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل آنها محسوب می‌شود. بایرن در 5 بازی اخیر خود، 4 پیروزی و 1 شکست کسب کرده و در 3 بازی، گلی دریافت نکرده است. مشکل مصدومیت در بایرن همچنان کامل رفع نشده ولی شاید آرین روبن و مهدی بن عطیه، مشکلی برای این بازی نداشته باشند و بتوانند به میدان بروند.

دورتموند

کلوپ در آخرین حضورش مقابل بایرن به عنوان سرمربی دورتموند، انگیزه های زیادی دارد. همچنین سرمربی آلمانی دوست دارد با جام، تیمی که 7 سال در آن مربی گری کرده را ترک کند و این آخرین شانس آنها برای کسب یک جام مهم است. دورتموند در 5 بازی اخیر خود ، 3 پیروزی و 2 شکست کسب کرده که یکی از شکست ها مربوط به تقابل مقابل بایرن است. در 5 بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، 3 پیروزی سهم بایرن و دو پیروزی سهم دورتموند بوده است. به جز دیدارهای سوپرکاپ که دورتموند موفق به کسب پیروزی شده بود، در دیگر دیدارهای این فصل بایرن عملکرد بهتری داشته و موفق به کسب پیروزی شده است.

منبع: ورزش سه

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )