مدیرکل پیش‌ بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.

نت شهر: احد وظیفه با اشاره به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، گفت: امروز با گذر موج تراز میانی جو درساعات بعد از ظهر و اوایل شب، در ارتفاعات زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز وشرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود که این وضعیت فردا درنواحی مرکزی کشور تقویت شده به دامنه‌های جنوبی البرز نیز کشیده خواهد شد.

وی ادامه داد: این موج روز چهارشنبه موجب بارش پراکنده در دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور شده و بتدریج از کشور خارج می شود.

وی در خصوص پیش‌بینی وضعیت گرد و غبار نیز اظهارکرد: بعدازظهر روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه در جنوب غرب، جنوب شرق و بخش‌هایی از غرب کشور نیز پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی استان تهران نیز افزود: آسمان پایتخت برای فردا نیمه ابری و بارش پراکنده با رعد و برق و دربعدازظهر وزش باد شدید با حداقل و حداکثر دمای 16 و 27 درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود. همچنین در روز چهار‌شنبه آسمان تهران صاف و در بعضی ساعات وزش باد شدید با دمای حداقل و حداکثر 17 و 28 درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش بینی می‌شود.

منبع: ایسنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )