اگر حتی جرقه ای از امید در دل هواداران نوکیا برای بازگشت این برند به دنیای گوشی های هوشمند وجود داشت، با آخرین صحبت های مدیر این کمپانی، آن جرقه نیز خاموش گردید چراکه نوکیا در مصاحبه ی اخیر خود اعلام نموده که "هیچ برنامه ای" برای بازگشت به دنیای اسمارت فون ها ندارد البته راهکارهای دیگری در سر دارد.

 

مدیر بخش تکنولوژی نوکیا در مصاحبه ی اخیر با رویترز اعلام نمود که این کمپانی "هیچ برنامه ای" برای ساخت و یا فروش گوشی های هوشمند نوکیا ندارد. این موضوع چندان هم جای تعجب ندارد چراکه نوکیا در حال گسترش فعالیت های خود در زمینه ی شبکه بوده و قرارداد آن با مایکروسافت نیز به نوکیا اجازه ی ساخت و یا فروش هیچگونه گوشی هوشمند تا سال 2016 را نمی دهد.


به طور خلاصه، نوکیا نه تنها سرمایه ی لازم برای راه اندازی خط تولید را ندارد بلکه اجازه ی ساخت هرگونه محصول با برند "نوکیا" را نیز در آینده ی نزدیک ندارد.


با این وجود نوکیا اعلام نموده که این کمپانی به طور کلی از صنعت گوشی های هوشمند خارج نخواهد شد و با همکاری با دیگر تولید کنندگان، محصولاتی "تحت لیسانس" نوکیا را عرضه خواهد نمود. پس اگر شانس بیاورید، می توانید گوشی ای با "تأییدیه ی نوکیا" را خریداری کنید.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
10 عادت که عمر باطری موبایل را کاهش می دهد
10 عادت که عمر باطری موبایل را کاهش می دهد
۱۰ کاری که قاتل تلفن همراهتان است
۱۰ کاری که قاتل تلفن همراهتان است
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )