براندن راجرز پس از تساوی تیمش برابر وست بروم اذعان کرد کسب سهمیه لیگ قهرمانان سخت تر شد.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال لیورپول در هفته سی و چهارم برابر تیم فوتبال وست برومویچ با تساوی بدون گل متوقف شد. براندن راجرز پس از این دیدار گفت: "وست بروم خیلی خیلی خوب دفاع کرد. آن ها خطوط دفاعی خود را عقب کشیده بودند بنابراین باید صبر می کردیم و برای نفوذ تلاش بیشتری انجام می دادیم و فکر می کنم در نیمه دوم اینکار را به خوبی انجام دادیم. در نیمه اول ایده بازی خوبی داشتیم ولی شاید اندکی آرام بازی کردیم. نیمه دوم بهتر بود و به کمی شانس یا کیفیت نیاز داشتیم، چیزی که از راه نرسید."

راجرز همچنین نسبت به  عملکرد تیم نسبت به فصل گذشته گفت:

"تنها به اندازه فصل قبل گلزنی نکردیم، به همین سادگی. بازیکنان همان تاثیر، همان جاه طلبی و همان کیفیت و توانایی ها را دارند. سال گذشته از بین سه بازیکنی که در جلو بازی می کردند، دو نفر آن ها بیشتر 50 گل به ثمر رساندند و اکنون ما آن ها را نداریم. ولی به عنوان یک تیم، بازیکنان با تمام وجود بازی می کنند. شما امروز دیدید امروز همه چیز خود را ارائه دادند؛ نکته های خوب زیادی در تیم وجود داشت، و در حوالی محوطه جریمه باهوش عمل کردند. تنها در زدن ضربات نهایی کمبود داشتیم. هر موقع نیاز بود دفاع کنیم به خوبی دفاع کردیم و وقتی در حمله بودیم خلاقانه عمل می کردیم ولی نتوانستیم از شانس های خود استفاده کنیم."

سرمربی لیورپول همچنین در مورد شانس لیورپول برای رسیدن به سهمیه اروپا گفت:

"بسیار سخت است. احساس می کردم که از شش بازی باقی مانده باید در پنج بازی پیروز شویم. اکنون پنج بازی باقی مانده است و ما برای پیروزی در تمام آن ها به میدان می رویم و شانس خود را محک می زنیم. هیچوقت نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد، این خاصیت فوتبال است. ولی ما باید مطمئن شویم که تمام تلاش خود را انجام داده ایم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )