مانوئل پیگرینی پس از برد خفیف تیمش برابر استون ویلا اذعان کرد خوش شانس بودیم که پیروز شدیم.

به گزارش نت شهر، پس از پیروزی تیم فوتبال منچسترسیتی برابر تیم فوتبال استون ویلا در هفته بیست و چهارم لیگ جزیره، مانوئل پیگرینی در کنفرانس خبری حاضر شد و گفت: من فکر نمی کنم که ما خوش شانس بوده ایم. ما خوب بازی نکردیم و استون ویلا بسیار خوب کار کرد اما آن ها به غیر از دو موقعیتی که توسط آن به گل رسیدند، موقعیت دیگری نداشتند. پس نمی فهمم که چرا گل سوم ما که از روی یک ضربه شروع مجدد بود، خوش شانسی محسوب می شود زیرا آن ها نیز دو گل خود را از همین طریف به ثمر رساندند. اما اگر بازی را دوباره بررسی کنیم، این یکی از بدترین بازی های ما در زمینه مالکیت توپ بود. ما در بازی های زیادی مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و این عجیب است که امروز چقدر توپ را از دست دادیم.   

پیگرینی در ادامه در مورد صحنه ای که بنتکه در محوطه جریمه به زمین افتاد اما داور آن را به اشتباه آفساید اعلام کرد، گفت:

"استون ویلا بسیار خوب بازی کرد. اما شاید گل اول آن ها آفساید بود، شاید یک پنالتی برای ما باید گرفته می شد و چیزهای زیادی در بازی بود که می توانست به طریقی دیگر رخ بدهد اما داور تصمیم دیگری برای آن گرفت. اما مسئله مهم این است که دست روی دست نگذارید و به دنبال گل سوم بروید. ما امروز خوب بازی نکردیم اما از روحیه ای که تیم برای رسیدن به گل سوم نشان داد، بسیار راضی هستم."

مانوئل پیگرینی همینطور اظهار داشت که تعویض یایا توره در این بازی به دلیل مشکل همسترینگ وی بوده است و جنبه تاکتیکی نداشته است. او افزود:

"توره مشکلی از ناحیه همسترینگ داشت و به همین دلیل در بین دو نیمه تعویض شد. سخت است که امروز بگوئیم که چه اتفاقی افتاده است اما این یک احتیاط نبود و او دچار مصدومیت شده است. فردا یا روز دوشنبه وخامت مصدومیت او مشخص خواهد شد."

نتایج امروز، سیتی را به رده دوم جدول برد اما پیگرینی اعتقاد دارد که کار صعود به اروپا هنوز تمام نشده است و آن ها باید در 4 بازی پایانی، بیشترین امتیاز ممکن را بدست بیاورند. پیگرینی در آخر گفت:

"این مهم بود که این پیروزی را به دست بیاوریم و حالا باید ببینیم که یونایتد و آرسنال چه خواهند کرد اما کار هنوز تمام نشده است. 12 امتیاز دیگر باقی مانده است و این بسیار مهم است که با روحیه ای که امروز داشتیم، کار را ادامه دهیم"

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )