اعضای گروه «دنگ شو» برای اولین در سال 94 روی صحنه می روند. آنها قرار است که طی روزهای بیست و بیست و یک اردیبهشت ماه و به میزبانی تالار وحدت با مخاطبان خود دیداری تازه کنند.

نت شهر: بلیت فروشی این کنسرت از شامگاه روز شنبه پنجم اردیبهشت ماه آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سامانه فروش اینترنتی و مراکز معتبر فرهنگی و هنری مراجعه نمایند. «حمید خسروبیگی»، مدیر برنامه های گروه دنگ شو، ضمن اعلام این خبر به سایت «موسیقی ما» گفت:«این برنامه آغازگر بهار دنگ شو و مبدأ تور کنسرت های ما است. در این فصل پرکارتر از گذشته خواهیم بود و به شهرهای مختلف ایران سفر می کنیم. تا این لحظه تاریخ برگزاری کنسرت های دنگ شو در شهرستانها نهایی نشده اما حضور ما در شهرهای اصفهان، شیراز، رشت، اراک و گرگان تقریبا قطعی است. به محض قطعیت هرکدام از برنامه ها، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت «موسیقی ما» انجام خواهد شد.»

از سوی دیگر گروه دنگ شو ازپنجم اردیبهشت مهمان منازل مخاطبان تلویزیون خواهد بود. سریال «شمعدونی» به کارگردانی «سروش صحت» جدیدترین برنامه کنداکتور شبکه سوم سیما است که پخش آن از امشب  آغاز می شود. پس از همکاری موفق سروش صحت با خالقان آلبوم «اتاق گوشواره» در سریال «پژمان»، او این بار هم وظیفه ساخت تیتراژ پروژه جدیدش را به دنگ شو محول کرده است. این گروه در طول سال های اخیر تیتراژهای زیادی را اجرا کرده اند که با موزیک های خودشان تفاوت دارد و این آثار را با عنوان دنگ خوانی ارائه می کنند.

منبع: موسیقی ما

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی |  آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی | آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )