مقام‌های آمریکایی از افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس و اطراف آن به دنبال تهدید گروه تروریستی داعش خبر دادند.

نت شهر: به گزارش فارس، به دنبال تهدید جدید گروه تروریستی داعش  مبنی بر حمله علیه پرسنل نظامی و فرودگاه‌های لس آنجلس، تدابیر امنیتی در فرودگاه‌های  دیگر بخش‌های کالیفرنیای جنوبی افزایش یافت.

شبکه خبری آمریکایی «ان‌بی‌سی» امروز شنبه با انتشار این خبر نوشت: گروه تروریستی داعش از هواداران خود درخواست کرده تا به منافع غرب در سرتاسر جهان حمله کنند.

بر اساس این گزارش، در شهر لس‌آنجلس ماشین‌های گشت زنی دو سرنشینه در اقدامی احتیاطی به مراقبت مشغول بوده و بنا به گفته مقام‌های رسمی تدابیر امنیتی هفته جاری تا فرودگاه بین‌المللی این شهر گسترش یافته است.

مقام‌های پلیس در این باره اعلام کردند که تاکنون توطئه‌ای خاص را شاهد نبودند اما به دنبال دریافت اطلاعاتی خارج از کشور تدابیر امنیتی  و نیز مراقبت از افراد افراطی مظنون در آمریکا افزایش یافته است.

به گزارش این منبع خبری، سخنگوی پلیس امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که در ماه‌های گذشته اقدام‌های امنیتی منجمله تفتیش مسافران در برخی فرودگاه‌های منتخب خارج از کشور و افزایش تصادفی جست‌وجوی مسافران و بررسی اثاثیه آن‌ها در پروازهای بین‌المللی به سوی آمریکا افزایش یافته است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )