آرسن ونگر پیش از دیدار برابر چلسی اذعان کرد دفاع کردن آسان است.

 

به گزارش نت شهر، فردا (یکشنبه) تیم فوتبال آرستال از هفته سی و سوم لیگ جزیره در ورزشگاه خانگی خود پذیرای تیم فوتبال چلسی است.

آرسن ونگر پیش از این دیدار گفت: "کار ما بردن بازی های فوتبال است و این چیزی است که در بازی های اخیر آن را انجام داده ایم. آیا جز این چیزی مشاهده کرده اید؟ مهم ترین نکته برای من این است که این روحیه را به بازی روز یکشنبه ببریم و برای پیروزی تلاش کنیم. دفاع کردن آسان است، اگر مجبور شویم دفاعی بازی کنیم اینکار را انجام خواهیم داد. اخیرا نتایج چلسی بسیار نزدیک بوده است ولی وقتی می خواهید قهرمان شوید باید اندکی محافظه کارانه بازی کنید

در حال حاضر از نظر دفاعی بهتر شده ایم ولی نیاز نیست بیش از این روی دفاع کردن حساس شویم. شاید ما بیشتر حمله کنیم، وقتی توپ را در اختیار داریم و احساس می کنیم قوی تر هستیم کمتر تمایلی برای حمله کردن داریم، وقتی زمان هجوم برسد، باید حمله کنیم. این به دلیل باور پشت تیم است. بعضی اوقات وقتی این باور وجود ندارد، احساسات بیشتر به تیم غلبه می کند. وقتی روی دور پیروزی هستیم، این کار آسان تر است.  ما باید بازیکنانی را که جلو می روند و حمله می کنند را سازماندهی کنیم و با چند بازیکن نیز برای جلوگیری از ضد حمله های چلسی برنامه ریزی داشته باشیم. در ضد حمله خوب هستیم ولی چلسی در اینکار بهتر است، شاید به این دلیل است که آن ها بیشتر با این سبک بازی می کنند."

ونگر در مورد رقابت خود با مورینیو و اینکه تاکنون موفق به شکست دادن وی نشده است اضافه کرد:

"صادقانه بگویم این من را نگران نمی کند. تنها نگرانی من این است که روز یکشنبه در بهترین فرم خود باشیم و تمام تمرکز خود را روی بازی قرار دهیم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )