مرتضی فنونی زاده پس از شنیدن درگیری محمدرضا خانزاده در قطر اذعان کرد وقتی خانزاده به عنوان توریست به جام جهانی می رود، بازیکن هم با هوادار درگیر می شود.

به گزارش نت شهر، پس از شکست پرسپولیس برابر لخویا، محمدرضا خانزاده پس از ترک هتل با یکی از هواداران پرسپولیس درگیر شد و به این هوادار فحاشی کرد.

مرتضی فنونی زاده درباره رفتار این بازیکن گفت: "زمان ما کی از این رفتارها صورت می‌گرفت؟ ما سالی یک‌بار می‌باختیم و بعد از آن هم تا 2 ساعت از رختکن بیرون نمی‌آمدیم اما الان بی‌شرمی به اوج خودش رسیده است. بازیکن نباید به هوادار و رسانه‌ها بی‌احترامی کند."

وی ادامه داد: "من این رفتار را نمی‌پسندم، متأسفانه امثال خانزاده را کسی مثل کی‌روش بزرگ کرده است. وقتی کی‌روش خانزاده را به عنوان توریست به جام جهانی و جام ملت‌های آسیا می‌برد، بازیکن هم این کارها را می‌کند. درست است خانزاده در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بازی نکرد اما الان ادعای سابقه جام جهانی دارد."

به نقل از تسنیم، پیشکسوت پرسپولیس افزود: "به نظر من «باشگاه فرهنگی و ورزشی» باید وارد شود و مقابل این حرکات بایستاد. این رفتارها زیبنده باشگاه پرسپولیس نیست. حالا خانزاده دعوا کرده، به مکانی چه ربطی دارد که دخالت می‌کند، سوشا اگر زرنگ بود گل نمی‌خورد."

فنونی‌زاده عنوان کرد:" باید خانزاده و مکانی را یا بیرون یا جریمه مالی سنگین کنند تا دیگر این کارها را انجام ندهند."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )