تمامی برنامه هایی که قرار بود توسط رونی کلمن در تهران برگزار شود، لغو گردید.

به گزارش نت شهر، رونی کلمن، قهرمان پرورش اندام دنیا و نفر اول هشت دوره مستر المپیا که برای برگزاری دوره های مربیگری به ایران آمده بود، بدون هیچ برگزاری هیچ برنامه ای راهی کشورش می شود.

نجفی مسئول شرکتی که مقدمات حضور کلمن در تهران را فراهم کرده بود، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با بیان این مطلب افزود: با وجود هماهنگی های به عمل آمده با وزارت ورزش و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام،  اینکه چرا همه برنامه های ما لغو شده است نمی دانم.

رونی کلمن قهرمان پرورش اندام دنیا و نفر اول هشت دوره از رقابتهای مستر المپیا که برای برگزاری سه همایش به تهران سفر کرده است باید بدون برگزاری همایش و کلاس، تهران را به مقصد کشورش ترک کند.
وی در پاسخ به این سوال که تکلیف کسانی که برای شرکت در همایش ثبت نام کرده بودند چه می شود؟ گفت: تمام مبالغی که از متقاضیان حضور در همایش کلمن گرفته شده است تا یک هفته آینده به آنها برگردانده می شود.
 
نجفی در خصوص زمان بازگشت کلمن به کشورش نیز تصریح کرد: احتمالا امروز یا فردا کلمن ایران را ترک می کند و به کشورش باز می گردد.
 
ابعاد حضور رونی کلمن بررسی می شود   
 
وزیر ورزش و جوانان گفت : حضور رونی کلمن ( قهرمان بدن سازی دنیا) و فعالیت های مشابه ، کمتر جنبه ورزشی دارد و بیشتر تجاری است.
 
محمود گودرزی در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری در جمع خبرنگاران درخصوص حضور قهرمان بدنسازی جهان در ایران و حاشیه های این حضور به ویژه موضوع های مالی آن افزود: با این طور فعالیت ها موافق نیستم و استقبال نمی کنم البته روی این موضوع مسئله هم دارم و فدراسیون باید پاسخگو باشد.
 
وی گفت:‌ البته درباره هزینه ها گفته شده است که بخش خصوصی آن را پرداخت کردیم و با این حال بخش خصوصی هم مجاز نیست به نام فعالیت ورزشی هر اقدامی انجام دهد.
 
وزیر ورزش افزود: این موضوع را بررسی و نکات منفی و مثبت آن را حل و فصل می کنم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
سرمربی تیم ملی تکواندواستعفا داد
سرمربی تیم ملی تکواندواستعفا داد
محمد باقری معتمد یار کمکی تیم ملی آذربایجان
محمد باقری معتمد یار کمکی تیم ملی آذربایجان
سایت فدراسیون ژیمناستیک ایران هک شد
سایت فدراسیون ژیمناستیک ایران هک شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )