مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: از روز یکشنبه حقوق مستمری‌ بگیران با حدود 15 تا 17 درصد افزایش پرداخت خواهد شد.

نت شهر: سید تقی نوربخش در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان تفرش گفت: این سازمان نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش درآورده است.

وی با بیان اینکه این سازمان حدود پنج میلیون نفر مستمری‌ بگیر را تحت پوشش خود دارد، افزود: بخش درمان که یکی از راهبردی‌ترین سیاست‌های رئیس جمهور به آن مربوط است به عنوان یکی از 10 برنامه اصلی رییس جمهور عنوان شده و گام‌های بلندی در این راستا برداشته شده است.

وی با اعلام این خبر که از روز یکشنبه هفته آینده حقوق مستمری بگیران با حدود 15 تا 17 درصد افزایش، پرداخت خواهد شد، افزود: همچنین سهمیه بیمه 100 هزار کارگر ساختمانی در سراسر کشور از روز شنبه توزیع خواهد شد.

نوربخش به طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته، بیش از 70 درصد هزینه‌های درمانی توسط مردم پرداخت می‌شد که این موضوع خانواده‌ها را تحت فشار مالی شدیدی می‌گذاشت.

درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و زیربنای 2400 متر مربع در سه طبقه ساخته خواهد شد.

این درمانگاه شامل بخش‌های پزشکی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، واحدهای اداری و... است و تا 18 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. هزینه ساخت آن 10 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

منبع: ایسنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )