کامپیوترها و گوشی های هوشمند بدون شک یکی از اعضای ثابت هر خانواده محسوب می شوند که در اکثر کارهای روزمره از آن ها استفاده می شود. اگرچه این دستگاه ها از کاربرد بسیار زیادی برخوردارند اما استفاده از آن ها نیز بدون دردسر نیست. گاهی اوقات به دلایل مختلف، این دستگاه ها به اصطلاح "هنگ" می کنند و یا عملکرد بسیار کندی دارند که همین موضوع سبب سردرد و بروز خشم در کاربر می شود، به خصوص اگر در آن لحظه عجله داشته باشید و یا آنکه در حال نمایش اطلاعات مهمی به اطرافیان باشید.

 

البته هنگ کردن تنها روش کامپیوترها برای آزار ما نیست؛ گاهی اوقات دقیقاً در زمان ذخیره کردن یک پروژه ی بسیار مهم، سیستم شما پاسخگویی خود را از دست می دهد و تنها راه چاره ی شما، راه اندازی مجدد و از دست دادن اطلاعات ارزشمند خود است. در برخی دیگر از موارد نیز کامپیوترها با نمایش مداوم و لحظه به لحظه ی پیغام های خطا و انواع و اقسام اطلاعیه های مزاحم، آستانه ی تحمل کاربر را پشت سر گذاشته و سبب برآمدن فریاد خشم و گاهی اوقات کوبیدن مشت بر روی میز می شوند.


در هر صورت، هر چقدر هم که از دست کامپیوتر خود عصبانی شویم، حداکثر تلاش را خواهیم کرد که از آسیب رساندن به آن دستگاه گران قیمت خودداری کنیم اما آنطور که پیداست، مردی به نام لوکاس هینچ که به اندازه ی کافی با کامپیوتر خود کنار آمده بود، هنگامی که برای چندمین بار با هنگ کردن های متوالی مواجه شد، کامپیوتر خبیث خود را با شلیک هشت گلوله به هلاکت رساند!


Man Enraged By Malfunctioning Computer Shoots It Eight Times 2


ماجرا بدین شکل بوده که کامپیوتر نسبتاً قدیمی لوکاس در پی ماه های گذشته قابلیت پاسخگویی به دستورهای کاربر را نداشته و به طور مداوم هنگ کرده و یا به کندی عمل می کرده است. در آخرین روز زندگی این کامپیوتر، هنگامی که برای چندمین بار هنگ کرد، لوکاس همانند همیشه با فشردن دکمه های ترکیبی CTRL + ALT + DEL سعی بر باز کردن پنجره ی Task Manager و رفع ایراد سیستم داشته است اما مشکل به قدری حاد بوده که حتی این روش نیز پاسخگو نبوده است؛ لوکاس که به اندازه ی کافی صبر و تحمل به خرج داده بود، با خشم فراوان کامپیوتر را به کوچه ی پشت خانه برده و با شلیک هشت گلوله به عذاب خود پایان داد!


Man Enraged By Malfunctioning Computer Shoots It Eight Times 3


پس از این اتفاق، آقای هینچ به اتهام استفاده از سلاح گرم در محدوده ی شهری بازداشت شد و تاکنون قاضی تصمیمی در رابطه با مجازات وی نگرفته است.


به گفته ی یکی از مأموران بازداشت لوکاس، وی پس از ماه ها دسته و پنجه نرم کردن با مشکلات کامپیوتر خود، در آخر انتقام شیرین خود را از کامپیوتر گرفت؛ انتقامی که شاید خیلی از ما رویای آن را در سر داشته باشیم!


کارشناسان و متخصصان حاضر در صحنه اعلام کردند که علائم حیاتی این کامپیوتر از بین رفته و دیگر امیدی به بهبودی آن نیست...

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )