علیرضا منصوریان پس از تساوی نفت برابر پاختاکور اذعان کرد اینکه هنوز در صدر جدولیم خوب است.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال نفت تهران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا و در مرحله گروهی برابر پاختاکور با نتیجه 1 بر 1 متوقف شد.

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از این دیدار گفت: "تلاش‌مان این بود که 3 امتیاز را بگیریم هرچند می دانستیم حریف برای یک امتیاز آمده و تلاش کردیم بازی به روز آخر کشیده نشود با این حال همچنان صدر جدول هستیم باید بیینم که بازی العین و الشباب چه می شود  دو هدف را دنبال می‌کردیم یکی کسب سه امتیاز و دیگری اینکه بازیکنان خوب‌مان را حفظ  کنیم؛ که حداقل به یکی از آنها رسیدیم و خوشبختانه صدر جدول را در اختیار خودمان نگه داشته ایم."

به گزارش خبرنگار طرفداری، منصوریان در مورد داوری مسابقه گفت: "به داورهای فوتبال کشورمان باید افتخار کنیم در برخی صحنه‌ها داور با ما نامهربانی کرد. من بیشتر نگران سلامت بدنی بازیکنانم بودم مثل صحنه‌ای که بر سر امیری پیش آمد و اکنون فهمیدم چرا فغانی فینال جام ملت‌های آسیا را سوت می‌زند و می‌توانیم در جام جهانی هم داوران زیادی داشته باشیم. این داور خیلی انگلیسی قضاوت کرد."

وی در پایان گفت: "ما در تیممان چهار بازیکن بالای سی سال داریم؛ ایمان مبعلی در تیم ما سابقه چندین سال بازی ملی است و مسلما چنین بازیکنانی اینجا هستند تا به جوانتر های ما کمک کنند."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )