هدست واقعیت مجازی HTC Vive قبل از عرضه رسمی به بازار،بنا به تصمیم صاحبانش یعنی دو شرکت بزرگ HTC و Valve ابتدا در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد تا به افزایش عملکرد این محصول بیافزاید.قابل ذکر است این هدست ها به طور رایگان در اختیار عده معدودی از توسعه دهندگان قرار می گیرد.

شرکت اچ تی سی و ولو اعلام کرده اند که هدست واقعیت مجازی خود را که در ماه مارس معرفی کردند به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهند.کسانی که مایل به دریافت رایگان هستند می توانند در صفحه ای که برای این امر در نظر گرفته شده است ثبت نام کنند.اچ تی سی زمان تحویل این هدست را به توسعه دهندگان پس از انتخاب در بهار و تابستان اعلام کرده است.
اچ تی سی در باره این تصمیم خود با شرکت ولوو ،اینگونه بیان کرده است که :
هدف از اینکار در واقع جذب توسعه دهنده و تولیدکننده محتوای هرچه بیشتربرای این محصول است.درنظر داریم کیت های توسعه هدست واقعیت مجازی زیادی عرضه می کنیم.و سرعت این انتشار تنها چند هفته با بعدی فاصله خواهد داشت.
اگر جز دسته برنامه نویسان و توسعه دهندگان نیستید متاسفانه باید بگوییم این هدست فعلا برای شم قابل دسترسی نمی باشد ،اما نگران نباشید به احتمال زیاد اواخر سال جاری این محصول در دسترس عموم خواهد بود
این کیت مخصوص برای توسعه دهندگان شامل یک هدست واقعیت مجازی HTC Vive و دو کنترلر است.

تهیه و گردآوری :دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )