لیونل مسی اذعان کرد در کنسول بازی ادعایی ندارد و خیلی از هم تیمی هایش از او بهتر هستند.

به گزارش نت شهر، لیونل مسی، ستاره تیم فوتبال بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در مورد شرایط روزمره اش گفت: "من مثل هر بازیکن دیگر در بارسا پس از هر بازی، برای بازی بعد فقط با تیم کار می کنم و تمرین می کنم. ما در مورد اینکه چه کار کرده ایم، چه کار های بهتری می توانیم انجام دهیم و اینکه چه چیز های جدیدی در مقابل حریف جدیدمان می توانیم به تیم اضافه کنیم، صحبت می کنیم. ما در بازه زمانی خیلی کوتاه بازی های زیادی انجام می دهیم. پس برای ما مهم است که نگاهمان رو به جلو باشد و در گذشته باقی نمانیم."

قبل از هر بازی، برای من مثل همان تمرین هایمان است. تشریفات خاصی انجام نمی دهم. لباس هایی که برایم آماده کرده اند می پوشم و به زمین بازی می روم. همچنین قبل از بازی عادت ندارم که این طرف و آن طرف بروم و داد بزنم. ترجیح می دهم آرامش خودم را حفظ کنم و پیش خودم در مورد اتفاقاتی که ممکن است در بازی رخ بدهد و شرایطی که در آن قرار خواهم گرفت فکر می کنم."

"دوست دارم فکر کنم و در تخیلاتم در مورد مدافعان تیم حریف و حرکت های خودم مقابل آن ها تصور کنم. البته در تخیلات انسان همیشه بهترین اتفاقات رخ می دهد. پس از بازی به خانه می روم و در کنار نزدیکانم و پسرم وقت خودم را سپری می کنم. این به من آرامش می دهد. ورزش دیگری انجام نمی دهم ولی در خانه ورزش های دیگری را از تلویزیون دنبال می کنم و از این کار نیز لذت می برم."

مسی در مورد فیفا بازی کردن در کنسول بازی نیز با شوخی گفت: " گاهی با هم تیمی های خود فیفا بازی می کنیم. ولی ادعای پادشاهی و بهترین بودن در فیفا ندارم چون بعضی از هم تیمی هایم خیلی بهتر از من بازی می کنند."

"زمان خوابیدن من متفاوت است و همیشه در ساعت مشخصی نمی خوابم. اگر روز سختی داشه باشم و تمرین های سنگینی انجام داده باشیم طبیعتاً خسته هستم و کمی زودتر می خوابم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )