دیگو سیمئونه یش از امشب برابر رئال مادرید در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا اذعان کرد به غایب های تیم خریف اهمیت نمی دهم.

به گزارش نت شهر، دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادری که در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی بدون گل رضایت دادند، در دیدار امشب در ورزشگاه برنابئو برابر هم صف آرایی می کنند تا تکلیف تیم صعود کننده را مشخص کنند.

دیگو سیمئونه پیش از برگزاری این دیدار در کنفرانس خبری گفت:

چالش شکست دادن رئال مادرید در چمپیونزلیگ: "چالشی وجود ندارد."

گریزمان در اروپا: "او با این مسئله به راحتی کنار آمده است و آمار گل های وی این مسئله را تصدیق می کنند. او در جای متفاوتی بازی می کند، جوان است و هنوز می تواند رشد و پیشرفت کند. باید امیدوار باشیم که هر روز این را نشان دهد."

میراندا، گودین و خوانفران، امنیت دفاعی: "ما به خوبی در عقب زمین با آنها و خسوس گامز رقابت می کنیم. در این رقابت حتی خوزه خیمنز هم نقش دارد. ما مدافعان ثابت تیم ملی اروگوئه و یک برزیلی را در اختیار داریم. مشکل از آن مربی است."

بازی رفت در کالدرون: "شدت کار آنها در جمع بهترین های فصل قرار می گیرد، با بازی مستقیم و سریع. این چیزی است که شما از بهترین تیم دنیا انتظار دارید، که رقیب ما هستند."

مصدومیت های رئال مادرید: "بازیکنان متفاوتی خواهند بود اما تمایل چیز دیگری است. تا جایی که پیش برویم، خیلی تغییر نخواهیم داشت. ما ایده ای داریم، نحوه بازی حریفان خود را تصور می کنیم، و می خواهیم به آنها ضربه بزنیم."

مانـژوکیچ: "ما با دو گروه کار می کنیم و تغییراتی انجام داده ایم. او در تمرینات پیشرفت داشته است و امیدواریم که برای بازی کردن آماده باشد. من ایده کاملاً روشنی دارم."

فشـار: "هیچ کدام از دو تیم تحت فشار نیستند. فشار در قسمت های دیگری از زندگی وجود دارد. ما مسئولیت هایی داریم و مسئولیت هیچکس بیشتر از دیگری نیست."

مودریـچ: "من به این فکر می کنم که چطور به آنها ضربه بزنم و نه اینکه تیم حریف ممکن است چه کسی را از ترکیب بیرون بگذارد. این چیزی است که برای ما اهمیت دارد."

دو بازیکن نگه دارنده یا یک بازیکن اضافی در خط میانی: "ما می توانیم در طول بازی تغییر کنیم. و فراتر از آنچه روی تخته سیاه وجود دارد، باید ببینیم بازی خود را چطور نشان می دهد. من می توانم بهترین استراتژی که برای تیم مناسب باشد را انتخاب کنم."

سیکوئرا یا گامز؟ "تصمیم نگرفته ام. برای هرکس که از ترکیب خارج شود دردناک خواهد بود. عادلانه نیست که فقط 11 بازیکن انتخاب کنیم. آنها اولین کسانی خواهند بود که مطلع می شوند."

بدبینی نسبت به رئال مادرید به خاطر مصدومیت ها: "شما بیشتر به آن علاقه دارید و ما بیشتر علاقه مند به کسب آمادگی هستیم و اینکه اتلتیکو خوب بازی کند."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )