لوئیس انریکه پس از پیروزی برابر پاری سن ژرمن و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اذعان کرد از صعود بایرن مونیخ خوشحالم.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال بارسلونا توانست در دو دیدار رفت و برگشت برابر پاری سن ژرمن با نتیجه 5 بر 1 به پیروزی برسد و جواز صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

لوئیس انریکه، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از این دیدار گفت:

برتری 5-1 در مجموع دو مسابقه: صعود فوق العاده ای به مرحله بعد داشتیم و در هر دو مسابقه در سطح بسیار بالایی فوتبال بازی کردیم. در بازی امشب نکته کلیدی این بود که علی رغم نتیجه جدال رفت تمرکز خود را حفظ کرده و مطابق انتظارات مان بازی کنیم. بازیکنانم بازی را کاملا جدی گرفتند و همین باعث شد که نمایش رضایت بخشی در زمین داشته باشند.

می توان از این هم بهتر شد؟ هر آنچه که اتفاق افتاده به خاطر شایستگی و تلاش بازیکنان از روز نخست تمرینات پیش فصل تا به امروز است. ما هنوز مسابقات دشواری را در لالیگا پیش رو داشته و در لیگ قهرمانان نیز سه حریف قدرتمند انتظارمان را می کشند و پس از آن نیز باید در فینال کوپا دل ری برابر حریفی که همیشه مشکلات زیادی را برای مان ایجاد کرده به میدان برویم.

هشت نیمه نهایی در ده سال: چیزی است که می توانیم به آن افتخار کنیم و نشان می دهد که کیفیت بالای بازیکنان در این مدت تا چه حد بالا بوده و همچین اعتبار باشگاه در فوتبال اروپا را چقدر است.

مدعی کسب عنوان قهرمانی: در شرایط ایده آلی به نیمه نهایی رسیده ایم، اما تنها یکی از چهار مدعی کسب عنوان قهرمانی هستیم.

ثبت رکورد 84 درصد پیروزی در بازی ها:تنها چیزی که در فوتبال به شمار می آید رسیدن به عناوین قهرمانی است، نه این آمار و ارقام.

صعود بایرن مونیخ:از شنیدن آن بسیار خوشحال شدم زیرا که اتفاق خوبی برای دوست من افتاد و توانست پس از مشکلات و مصدومیت های فراوان بازیکنانش به این موفقیت برسد.

تعویض اینیستا بین دو نیمه: او تازه از مصدومیت بازگشته بود، ما نخواستیم که پیرامون سلامتی اش خطر کنیم.

جدال رئال مادرید - اتلتیکو مادرید: دیدن چنین مسابقه ای را از دست نخواهم داد و امیداورم در نهایت تیم بهتر و شایسته زمین راهی مرحله بعد شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )