بعد از اعتراضات به عدم پوشش این مراسم از رسانه ملی قسمتهایی از همایش بزرگداشت بانوی انقلاب پس از نه روز تاخیر در شبکه سوم سیما پخش شد

نت شهر:به گزارش پارسینه، با پخش بخشی از سخنرانی آیت الله اکبر هاشمی رفنسجانی در مراسم سالگرد بانوی انقلاب و همسر امام خمینی (ره)، به غیبت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در تلویزیون طی چند سال اخیر پایان داده شد.

همایش بزرگداشت بانوی انقلاب خدیجه ثقفی همسر امام راحل یکشنبه گذشته با حضور و سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام در سالن اجلاس سران برگزار شد اما این سالگرد با پوشش رسانه خاصی همراه نبود.

شبکه سوم سیما امشب قسمتهایی از صحبتهای اکبر هاشمی رفسنجانی را از شبکه سوم پخش کرد که این موضوع در طی چند سال اخیر بی سابقه بود.

اما این موضوع را میتوان به سه صورت تحلیل کرد:اول اینکه بعد از اعتراضات به عدم پوشش این مراسم از تلویزیون قسمتهایی از همایش بزرگداشت بانوی انقلاب پس از نه روز تاخیر در شبکه سوم سیما پخش شد.

دوم اینکه سیاستهای رسانه ملی بعد از رفتن عزت الله ضرغامی دچار تغییر شده است.

حالت بدبینانه و شاید هوشمندانه(!) هم این است که مدیران صداوسیما با پخش فیلم سخنرانی هاشمی رفسنحانی که به لرزش شدید دست و فزونی علائم سالمندی مبتلا شده است؛ می خواهند تصویر او در میان بخشی از جامعه و افکار عمومی را تعدیل یا تغییر دهند و قرینه ای برای عدم احراز صلاحیت او در انتخابات 92 را به رخ بکشند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
زمان پخش سریال ستایش 3  | آیا سریال ستایش 3 ساخته  است | بازیگران سریال ستایش 3
زمان پخش سریال ستایش 3 | آیا سریال ستایش 3 ساخته است | بازیگران سریال ستایش 3
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )