خبری خوش داریم برای هواداران گوشی OnePlus One که برای خرید موبایل مورد علاقه شان با مشکلاتی روبرو بودند که شاید بعضا آنها را از خرید آن منصرف کرده باشد،دیگر میتوانید از هرجای دنیا و در هر زمانی اسمارتفون محبوب خود را تهیه کنید.

یکسال پیش در چنین روزی شرکت وان پلاس اولین و تنها اسمارتفون خود را با نام OnePlus One رونمایی و عرضه کرد منتها عرضه جهانی و نحوه خرید این محصول با مشکلاتی روبرو بود که بنظر میرسد دیگر رفع شده و براحتی قابل خرید و در دسترس است.
گوشی هوشمند وان پلاس وان در ابتدای عرضه فقط از طریق سیستم دعوت‌نامه قابل خرید بود و پس از چندی شرکت OnePlus امکان خرید آزاد این محصول را در روزهای سه شنبه هرهفته فراهم کرد و اکنون که شما این خبر را میخوانید خرید گوشی OnePlus One از هرجای دنیا و در هر زمانی بدون دعوت نامه امکان پذیر است، و شرکت وان پلاس اعلام کرده که به مناسبت سالگرد عرضه این محصول قصد دارد فروش جهانی گوشی OnePlus One را به صورت آزاد آغاز نماید و خوشبختانه این امکان برای کشور ما نیز در دسترس است و ارسال محصول با مشکلی مواجه نخواهد شد.
این شرکت در بیانیه ای که در وبلاگ خود منتشر کرده، اظهار نمود که دیگر OnePlus One را به سیستم فروش دعوتنامه ای باز نخواهد گرداند اما گوشی بعدی خود را که با نام تجاری OnePlus 2 عرضه میشود باز هم در ابتدا به صورت دعوتنامه ای بفروش خواهد رساند تا جلوی هرگونه زیان مالی گرفته شود.
آمار فروش شرکت وان پلاس در سال گذشته با وجود تنها محصولش از مرز 1 میلیون گذشت و طبق ادعا و پیش بینی خودشان امسال یعنی در سال 2015 شاهد فروش 3 تا 5 میلیونی این شرکت خواهیم بود.
و خبر آخر اینکه گوشی بعدی وان پلاس در سه ماهه سوم سال میلادی جاری رونمایی و روانه بازار خواهد شد.

تهیه و گردآوری : دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
10 عادت که عمر باطری موبایل را کاهش می دهد
10 عادت که عمر باطری موبایل را کاهش می دهد
۱۰ کاری که قاتل تلفن همراهتان است
۱۰ کاری که قاتل تلفن همراهتان است
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )