کمپانی مارول، "آنجلینا جولی" را برای ساختن فیلم "کاپیتان مارول" انتخاب کرد. آنجلینا جولی برای کارگردانی فیلم ابرقهرمانی "کاپیتان مارول" انتخاب شده است. "کاپیتان مارول" بر اساس یکی از شخصیت‌های کتاب‌های کامیک این شرکت ساخته می‌شود که در سال ۱۹۶۸ خلق شده است.

نت شهر: شرکت مارول تصمیم گرفته است از کادر نویسندگان و کارگردانی زن برای ساختن این فیلم استفاده کند. این شرکت در اوایل هفته گذشته دو خانم نویسنده را به عنوان سرپرست نگارش فیلم‌نامه انتخاب کرده است. نیکول پرلمن فیلم‌نامه‌ نویس "نگهبانان کهکشان" و مگ لوفوو نویسنده فیلم‌نامه "وارونه" مسئولیت نگارش نسخه سینمایی "کاپیتان مارول" را بر عهده دارند.

"کاپیتان مارول" قرار است در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ به روی پرده برود.

آنجلینا جولی در حال حاضر مشغول مذاکره با استودیو مارول زیر مجموعه دیزنی است تا قرارداد کارگردانی "کاپیتان مارول" را امضا کند.

آنجلینا جولی ویت متولد ۴ ژوئن ۱۹۷۵ بازیگر آمریکایی، طراح جواهرات، خیر مدرسه ‌ساز در کشورهای محروم و "سفیر حسن‌نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان" است. او بارها و بارها توسط مجله‌ها و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین و بهترین مادر بازیگر و ... انتخاب شده است. همچنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او سال گذشته "نشکسته" را کارگردانی کرده بود که با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شد.

منبع:مووی مگ

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
خلاصه داستان  فیلم شعله ور | بازیگران فیلم شعله ور | داستان فیلم شعله ور
خلاصه داستان فیلم شعله ور | بازیگران فیلم شعله ور | داستان فیلم شعله ور
واکنش ابراهیم داروغه زاده به اظهارات کیهان درباره لیلا حاتمی
واکنش ابراهیم داروغه زاده به اظهارات کیهان درباره لیلا حاتمی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )