مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران گفت: آرم های ورود به محدوده طرح ترافیک سال 93 از فردا(اول اردیبهشت) فاقد اعتبار است.

نت شهر: مصطفی قنبرنژاد افزود: بر همین اساس خودروهایی می توانند وارد محدوده طرح ترافیک شوند که مجوز ورود به محدوده طرح در سال 94 را دریافت کرده اند.

وی اظهار کرد: افرادی که برای دریافت مجوز ورود خودرو به طرح ترافیک در سال 94 اقدام کرده و مدارک خود را تحویل دفاتر خدمات الکترونیکی شهرداری داده اند از فردا (سه شنبه) می توانند وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

قنبرنژاد با اشاره به اینکه آرم های ورود به محدوده طرح ترافیکی 93 دیگر اعتباری ندارد، افزود: دوربین های نظارتی هوشمند محدوده طرح ترافیک از فردا(اول اردیبهشت) تخلف ورود به محدوده طرح ترافیک را ثبت کرده و برای خودروهای متخلف جریمه اعمال می شود.

مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران به افرادی که هنوز تاییدیه درخواست مجوز ورود به طرح ترافیک سال 94 را دریافت نکردند توصیه کرد تا زمانی که تاییدیه رسمی مجوز ورود خودرو به محدوده طرح در سال جاری را دریافت نکرده اند وارد محدوده طرح ترافیک نشوند.

قنبرنژاد خاطرنشان کرد: مجوز ورود به محدوده ترافیک سال 94 الکترونیکی است و برچسبی به عنوان آرم طرح ترافیک برای خودروها صادر نمی شود.

وی تاکید کرد: کنترل ورود و خروج خودروها به محدوده طرح ترافیک در سال جاری به صورت الکترونیکی و از طریق دوریین های هوشمند با ثبت پلاک خودرو انجام می شود.

منبع: ایرنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )