در سریال بریکینگ بد Breaking Bad  والتر وایت با ساختن ماده مخدر شیشه با خلوص ۹۹ درصد به غول موادمخدر بدل می‌شود. حالا او الهام بخش زندانیان و خلافکاران واقعی شده است.

 

نت شهر: چند زندانی در زندانی در کویینزلند در استرالیا دست به دامان شیوه‌های عجیب و غریب والتر وایت (با بازی برایان کرنستن) برای روشن کردن سیگارهای خود شده‌اند. آن‌ها برای روشن کردن سیگارهای خود از سیم‌های برق استفاده کرده‌اند و درنتیجه این کار چندصد دستگاه تلویزیون زندان را خراب کرده‌اند.

به گفته رسانه‌های استرالیا، این زندانی‌ها از شیوه والتر وایت استفاده کرده‌اند. وایت در اپیزود «Buyout» در فصل گذشته (چهارم) «بریکینگ بد» با استفاده از دو سیم برق و پلاستیکی که میان سیم‌های لخت دو رشته سیم قرار می‌داد، شعله آتشی به اندازه شعله آتش کبریت یا فندک ایجاد می‌کرد.

به گفته شبکه خبر استرالیا، زندانی‌های زندان استرالیا نیز به همین روش سعی کرده‌اند سیگارهای خود را روشن کردند. حدود یک سال است که زندانی‌ها از این روش استفاده می‌کنند و در این بین ۴۲۵ تلویزیون به کلی خراب شده و با تلویزیون‌های جدی تعویض شدند و ۱۳۱ تلویزیون نیز برای تعمیر فرستاده شدند. زندانی‌ها می‌توانند با پرداخت هفته‌ای دو دلار، یک دستگاه تلویزیون اجاره کنند اما این اتفاقات باعث شده دراین سیاست تجدیدنظر شود.

این اولین بار نیست که سریال «بریکینگ بد» منبع الهام کاری غیرقانونی شده است. در سریال وایت با ساخت شیشه‌ای که کمی آبی رنگ است به موفقیت می‌رسد و به تازگی مسئولان چند موسسه بازپروری به جرج ماستراس، یکی از نویسندگان سریال گفته‌اند اخیرا در خیابان‌ها می‌شود شیشه آبی پیدا کرد.

به گفته ماستراس: «ممکن است تولیدکنندگان از رنگ خوراکی استفاده کرده باشند، اما همین هم مایه نگرانی است. کاری نیست که ما انجام دهیم و مردم نتوانند انجام دهند. خیلی‌ها آماده هستند این کارهای بد را انجام دهند.»

منبع: سینماباکس

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
زمان پخش سریال ستایش 3  | آیا سریال ستایش 3 ساخته  است | بازیگران سریال ستایش 3
زمان پخش سریال ستایش 3 | آیا سریال ستایش 3 ساخته است | بازیگران سریال ستایش 3
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )