مکس آلگری پس از پیروزی برابر لاتزیو اذعان کرد یوونتوس به بلوغ رسیده و به اسکودتو نزدیک شدیم.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال یوونتوس توانست در هفته سی و یکم لیگ برتر ایتالیا موسوم به سری آ تیم فوتبال لاتزیو را به نتیجه 2 بر 0 شکست دهد و به عنوان قهرمانی سری آ موسوم به اسکودتو نزدیک شود.

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس پس از این دیدار در کنفرانس خبری گفت: "از نمایش شاگردانم نه تنها در این بازی، بلکه در طول فصل راضی هستم. این یک بازی بسیار مهم بود و ما مقابل لاتزیو نشان دادیم که به بلوغ فکری رسیده ایم، لاتزیویی که این روزها بهترین فوتبال را در ایتالیا ارائه می کند. آن‌ها با اینکه بازی های کمتری را نسبت به ما انجام داده اند، از شرایط فیزیکی بهتری نیز نسبت به ما برخوردار بودند. امّا ما با تجربه و بلوغ خود توانستیم شرایط را کنترل کنیم و از موقعیت های خلق شده نهایت استفاده را ببریم. آن‌ها فصل فوق العاده ای را پشت سرگذاشته اند و در هشت هفته گذشته تنها دو گل دریافت کرده اند و از آخرین باری که رو در روی ما قرار گرفته اند تا قبل از این بازی 12 بار دروازه شان باز شده اند و مشخصاً ما با کسب این پیروزی یک گام دیگر به هدفمان نزدیک شدیم و فکر می کنم دو برد دیگر می تواند کار را در لیگ برای ما به اتمام برساند."

آلگری که در مقابل لاتزیو از سیستم 3-5-2 استفاده کرد، در پاسخ به اینکه چهارشنبه شب مقابل موناکو با چه سیستمی بازی می کند گفت:

"هنوز تصمیم نگرفته ام که چه سیستمی در مقابل موناکو به کار بگیرم. ما از فردا به فکر این بازی خواهیم بود. به نظرم وقتی تیم خوب در کار دفاعی ظاهر شود، مهم نیست که سه یا چهار دفاع داشته باشید. انتخاب برای شما راحت تر خواهد بود. ما امروز از نظر شرایط فنی خوب ظاهر شدیم، امّا مقابل موناکو باید بهتر از این باشیم و می دانیم شرایط بسیار متفاوت تر از دیدار رفت خواهد بود."

یووه چهارشنبه شب در فرانسه و دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میهمان موناکو خواهد بود، بازی رفت را یووه 1-0 به سود خود به پایان رسانده است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )