از این پس با اپلیکشین واتس اپ نیزامکان برقراری تماس صوتی را خواهید داشت.این امکان دلیل انتخاب بسیاری از کاربران نرم افزار های پیام رسان است.قابلیتی که تا کنون خلاء آن در اپلیکیشن واتس اپ احساس می شد.چرا که این اپلیکیشن در زمره پرطرفدارترین ها قرار گرفته است و به گفته مدیر عاملش بیش از 800 میلیون ماربر فعال در ماه دارد.

نرم افزار واتس اپ یک نرم افزار پیام رسان است،رقیبی قدیمی و سرسخت برای وایبر.در تازه ترین آمارای که درباره این اپلیکشن پرطرفداراز زبان جان کوم مدیر عاملش عنوان گردیده است،واتس اپ رشدی معادل 33 درصد از آگوست گذشته تا کنون داشته است.و کاربران فعال این اپلیکیشن برابر با 800 میلیون نفر می باشد.اگر واتس اپ این رشد صعودی را ادامه دهد بنظر می رسد تا پایان سال جاری شاهد یک میلیارد نفر کاربر فعال در ماه باشیم.


سال گذشته هنگامی که مدیر فیس ، مارک زاکربرگ با قیمت 21 میلیارد دلار این اپلیکیشن را خریداری کرد عنوان کرد درصورت رسیدن تعداد کاربران فعال این اپ به میزان 1 میلیارد نفر،شاهد پیوستن واتز اپ به دیگر محصولات فیس بوک خواهید بود.
همچنین همانطور که شاید دریافته باشید، توسعه دهندگان امکان برقراری تماس صوتی را به این نرم افزار در نسخه اندروید اضافه کرده اند تا بیش از پیش به محبوبیتش بیافزایند.که بدون شک در روند پیشرفت جذب کاربران جدید تاثیر بسزایی خواهد داشت.


قرار است این امکان جدید به زودی در نسخه های دیگر سیستم عامل های گوشی از جمله iOS و ویندوز فون اضافه گردد.کلماتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید نوید حضور کلماتی برای کاربرانی به جز زبان انگلیسی است که گفته می شود تحت سیستم عامل ویندوزفون ترجمه شود.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
تبدیل اینستاگرام به فیس بوگ و توییتر | امکان استوری تلگرام با حالت ایموشن
تبدیل اینستاگرام به فیس بوگ و توییتر | امکان استوری تلگرام با حالت ایموشن
اپلیکیشن تم تم چیست | بررسی اپلیکیشن تم تم | تفاوت تم تم با تلگرام | ویژگی های تم تم
اپلیکیشن تم تم چیست | بررسی اپلیکیشن تم تم | تفاوت تم تم با تلگرام | ویژگی های تم تم
نرم افزار تم تم یا تام تام (tam tam) چیست؟
نرم افزار تم تم یا تام تام (tam tam) چیست؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )