در خلال دیدار پرسپولیس و سپاهان، هواداران اصفهانی با انتشار خبر نشست کردن سکوها توجه خبرنگاران را به این خبر معطوف کردند.

 

به گزارش نت شهر، در دیدار پرسپولیس و سپاهان، پس از اینکه هواداران اصفهانی خبر نشست کردن سکوها را به خبرنگاران انتقال دادند، خبرنگاران با عکس گرفتن از سکوهای نشست کرده از وضعیت خطرناک ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی خبر دادند.
این وضعیت خطرناک به نظر می رسد و ممکن است که برای کسانی که به ورزشگاه می روند مشکل ساز شود. باید هر چه سریعتر اقداماتی صورت بگیرد وگرنه ممکن است پیامدهای بدی داشته باشد. این در حالی است که یکی دو هفته پیش مدیر ورزشگاه آزادی از سمتش کنار رفته است.

sakoo1


خبر استعفای او ۵ روز پیش منتشر شد:«محمد جمشیدی که از اواخر بهمن ماه ٩٣ با حکم مصطفی مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان مدیر مجموعه آزادی منصوب شده بود، امروز به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا کرد.جمشیدی در متن استعفای خود، ضمن عذرخواهی و با تقدیر و تشکر از وزیر ورزش و جوانان به دلیل اعتمادی که به وی کرده است و همچنین تشکر از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، آورده است: به دلیل مسائل و مشکلات شخصی ادامه فعالیت در مجموعه آزادی برایم امکانپذیر نمی باشد.جمشیدی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عضویت هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درآمده بود.»

sakoo2


اتفاقا این اتفاق در جایگاهی رخ داده که بلیت های ۱۵ هزار تومانی می فروشد. تصاویری که زمینه ساز گزارشی از داود عابدی، گزارشگر شبکه خبر هم شده و به زودی از شبکه خبر پخش می شود.


به نظر شما با این وضعیت ایران می توانسته میزبان خوبی برای جام ملت های آسیا باشد؟!!!

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )