اگر از بزرگسالان و منتقدان سؤال کنید که از میان دو برند سامسونگ و اپل کدامیک را می پسندند، هریک با دلایل منطقی خود به شما پاسخ های متفاوتی خواهند داد که در آخر نیز به نتیجه ای نخواهید رسید چراکه هر یک از این برندها در برخی موارد عملکرد قدرتمند و در برخی دیگر ضعیف عمل می کنند. اما اگر همین سؤال را از کودکانی که اطلاعات چندانی در رابطه با تفاوت پردازنده ها، دوربین ها و دیگر مشخصات فنی ندارند بپرسیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به نظر می رسد که در این مورد کودکان تصویر شفاف تر و نتیجه گیری آسان تری داشته باشند.

 

 

با الهام گیری از اصطلاح "حرف راست را از کودک بشنو!"، سایت بیزینس اینسایدر دست به اجرای آزمایشی جالب زد. هفت کودک به صورت مجزا برای این آزمایش انتخاب شدند و به هر یک از آنان یک گوشی اپل آیفون 6 پلاس و یک گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 داده شد. سپس از آن ها خواسته شد که میان این دو گوشی پرچمدار (و البته بسیار قدرتمند) تنها یکی را انتخاب کنند.


نتایج این آزمایش بسیار جالب و قابل تأمل اند چراکه در آخر یکی از این دو برند با فاصله ی زیادی بر دیگری برتری پیدا کرد. البته باید به این نکته توجه داشت که با وجود آنکه این کودکان از اطلاعات فنی چندانی برخوردار نبودند اما تأثیرات محیطی و برخوردهای ایشان با تکنولوژی در دوران زندگی خود، نقش بسیار مهمی در تصمیم نهایی آنان داشت به طوریکه یکی از این کودکان در حرف های خود چنین می گوید: "من ندیدم که مردم از سامسونگ زیاد استفاده کنند...".


Kids Choose Between The iPhone 6 And The Samsung Galaxy S6 2


از طرفی، هنگامی که از یکی از این کودکان در رابطه با دلیل انتخاب خود پرسیده شد، در جواب چنین پاسخ داد: "نمی دونم، این یکی باحال تره!". این موضوع نشان دهنده ی قدرت و تأثیر گسترده ی برند موردنظر بر بازار آن جامعه است که موفقیت بزرگی برای مدیران آن برند محسوب می شود.


حال بهتر است نگاهی به ویدیو بیاندازید تا گوشی "برنده" را مشاهده کنید:


 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فیلم گریه عادل فردوسی پور پس از سوپرایزش
فیلم گریه عادل فردوسی پور پس از سوپرایزش
واکنش رهبر به تروریستی خواندن سپاه | واکنش آیت الله خامنه ای به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپاه
واکنش رهبر به تروریستی خواندن سپاه | واکنش آیت الله خامنه ای به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپاه
عیدی روحانی به مردم | عیدی 98 روحانی به مردم + فیلم
عیدی روحانی به مردم | عیدی 98 روحانی به مردم + فیلم
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )