میلاد ترابی که جزو قدیمی‌ترین و سر‌شناس ترین تنظیم کننده‌ها و آهنگسازان حوزه موسیقی می باشد گفت: برای تولید آلبوم جدید محمد علیزاده سه سال زمان صرف شده است.

 

نت شهر: میلاد ترابی در این باره گفت: «مهم‌ترین آلبومی که امسال با آثاری از من منتشر خواهد شد، آلبوم جدید «محمد علیزاده» است که من در این اثر به عنوان مدیر تولید حضور دارم. برای این آلبوم حدود سه سال وقت و انرژی صرف شده است و این آلبوم جزو مهم‌ترین پروژه‌های کاری این سالهای من است. زمان زیادی برای تولید این اثر صرف شده و حساسیت‌های فراوانی هم روی آن اعمال شده است تا خروجی کار مجموعه‌ای قابل دفاع از آب در بیاید.»

ترابی در ادامه افزود: «خوبی محمد علیزاده این است که هرگز عجله‌ای برای انتشار آلبومش ندارد و مثل برخی چهره‌ها اصراری برای انتشار زود هنگام آلبومش ندارد و او هم مثل من معتقد است که کار باید در بهترین حالت ممکن روانه بازار موسیقی شود. زمان بندی خاصی نداریم و از آنجایی که شعر‌ها و ملودی‌ها تقریبا انتخاب شده و در حال طی مراحل مجوز است، فکر می‌کنیم دو سه ماهی کار خواهیم داشت. همزمان مراحل تنظیم آثار را هم پیش برده‌ایم و به همین خاطر تقریبا همه چیز مرتب در حال پیشروی است.»

ترابی درباره سایر همکاری‌هایش در سال جدید نیز گفت: «قطعه‌ای جدید را برای «مهدی احمدوند» در حال ساخت‌ایم که به زودی منتشر خواهد شد. دو قطعه هم برای آلبوم جدید شهرام شکوهی می‌سازم و برای آلبوم «مهرداد و کیوان کاظمیان» هم قطعاتی را تولید کرده‌ایم که پیش بینی استقبال خوبی را هم از آن‌ها داریم.»

ترابی در انتهای صحبت‌هایش نیز گفت: ‌ «امسال با توجه به اینکه چهره‌های زیادی آثارشان را روانه بازار خواهند کرد، به نظرم سال خوبی برای موسیقی کشور خواهد بود.»

منبع: موزیک ما

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی |  آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی | آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )