لوئیس فن خال پیش از دیدار برابر چلسی اذعان کرد با چهار مصدوم به مصاف این تیم خواهیم رفت.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال منچستر یونایتد در دیدار بعدی خود باید برابر تیم فوتبال چلسی صف آرایی کند. سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد، لوئیس فن خال پیش از این دیدار گفت: "کریک مصدوم است و نمی تواند بازی کند. اما نه تنها کریک، بلکه دیلی بلیند، فیل جونز و مارکوس روخو نیز توانایی بازی را نخواهند داشت. واقعاً از این بدتر نمی توانست رخ دهد، چرا که دو بازیکن را در سمت چپ دفاعی خود از دست داده ایم. جانی ایوانز نیز همچنان محروم است. دیلی بلیند و مایک کریک نیز در میانه زمین بازی می کردند و حالا من مجبور به تغییر تاکتیک و ترکیب تیم هستم."

 

فن خال در رابطه با اینکه جونز، روخو و بلیند چگونه مصدوم شدند نیز گفت: "همه این مصدومیت ها ناشی از دیدار در برابر منچسترسیتی است. بلیند به علت تکل ونسان کمپانی،مصدوم شده است. جونز نیز به علت مصدومیت در نیمه دوم بازی با سیتی نمی تواند برای ما به میدان برود. در مورد روخو و کریک نیز باید بگویم که آن ها نیز در طول بازی مصدوم شدند. البته ما تا آخرین لحظه امید داشتیم که بلیند و جونز به دیدار برسند، اما متاسفانه اینطور نشد."

 

فن خال در پایان نیز در رابطه با دو مصدوم بهبود یافته یونایتد، یعنی لوک شاو و رابین فن پرسی نیز گفت: "شاو هفته هاست که با ما تمرین می کند و می تواند برای ما بازی کند. شرایط برای فن پرسی اما به گونه دیگری است. او تازه هفته گذشته به تمرینات اضافه شده است، اما شاید بتوانیم در مورد بازی کردن او نیز فکر کنیم. در کل فکر می کنم در بازی فردا، چلسی به یک مساوی راضی باشد، اما قطعاً آن ها می خواهند ما را شکست دهند و این وضعیت برای ما نیز مشابه است. با توجه به این مصدومیت ها نیز، شاید مجبور شوم رونی را در خط هافبک به کار بگیرم. در موردماتا نیز باید بگویم که من همیشه بازیکنان را در برابر تیم های سابقشان بازی می دهم، بنابراین فکر می کنم او شانس بازی داشته باشد."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )