همانطور که می دانید اولین بار شرکت اپل ویژگی حسگراثرانگشت رابه دنیای اسمارت فون ها آورد.اما این روزها شاهد به کارگیری این تکنولوژی در اسمارت فون های زیادی هستیم.ظاهرا این فناوری به مزاج کاربران زیادی خوش نشسته است که روز به روز به تعداد سازندگانی سراغ حسگراثرانگشت می روند افزوده می شود.و اکنون Z4 با این فناوری همراه شده است.

شرکت سونی باز هم یک اسمارت فون زیبا از سری Xperia Z را در زمره جدیدترین هایش به بازار خواهد فرستاد. حرف و حدیث در حواشی این گوشی زیاد است و تصاویری هم در برخی سایت ها درباره آن منتشر شده که مربوط به اسمارت فون Z3 Neo این شرکت می باشد.
آنطور که در اخبار منتشر شده در فضای مجازی بر می آید در اسمارت فون جدید سونی هم تغییرات نرم افزاری و هم تغییرات سخت افزاری و ظاهری چشمگیری انجام خواهد شد.جزییات زیادی درباره تغییرات نرم افزاری در فضای مجازی منتشرنشده و فقط اعلام گردیده که سونی قصد دارد تغییراتی نرم افزاری را در سطح زبان برنامه نویسی اسمارت فون های خود اعمال کند.


بنا به گمانه زنی های کارشناسان و اطلاعات درز کرده در فضای مجازی این اسمارت فون با بدنه ای فلزی ارائه می گردد و خبر خوشحال کننده تر برای عاشقان تکنولوژی اینکه شرکت سونی آبشن خواستنی فینگر پرینت (حسگر اثر انگشت) که اولین با در اسمارت فون های اپل بکار برده شد را به این اسمارت فون خواهد افزود که در کناره دستگاه جای دکمه پاور دستگاه قرار می گیرد.

Sony Xperia Z3 review 8 970 80
چالش سونی درباره افزودن این آبشن جلوگیری از ضخیم شده دستگاه خواهد بود که با توجه به مکان قرارگیری آن چالش کمی هم نخواهد بود. احتمالا Xperia Z4 در ظاهر نیز دستخوش تغییراتی اساسی شود.به عنوان مثال به جای استفاده از دو پنل شیشه ای و حاشیه فلزی، این اسمارت فون تماما بصورت فلزی و چیزی شبیه به گلکسی اس 6 شرکت سامسونگ طراحی شود.


با توجه شمایل Z3 Neo که به نظر کارشناسان به نوعی پایه طراحی Xperia Z4 می باشد، در صورت اعمال چنین تغییراتی در آن باید منتطر یک اسمارت فون زیبا از سوی شرکت سونی باشیم. با توجه به آنچه گفته شد انتظار میرود در اسمارت فون Xperia Z4 شاهد نقص های چندانی نباشیم و سونی اینبار با رویکردی بهتر به ارائه اسمارت فونی متفاوت از سری های قبلی پرداخته باشد.

تهیه و گردآوری دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چطور اندروید را آپدیت کنیم؟  | نحوه آپدیت اندروید
چطور اندروید را آپدیت کنیم؟ | نحوه آپدیت اندروید
قابلیت نرم افزار اندرویدی فید  |  Pheed رقیب اینستاگرام |  Pheed چیست
قابلیت نرم افزار اندرویدی فید | Pheed رقیب اینستاگرام | Pheed چیست
تاکسی های آنلاین‌ در مظان جاسوسی !!
تاکسی های آنلاین‌ در مظان جاسوسی !!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )